صفحه اصلی> اخبار مراکز

صدا وسیمای فارس با کسب تندیس برتر برترین ها در جشنواره بجنورد خوش درخشید

صدا وسیمای فارس با کسب تندیس برتر برترین ها در جشنواره بجنورد خوش درخشید


  صدا و سیمای فارس که مقام برتری سال گذشته این هماورد رسانه ای را که در شهرکرد برگزار شد در کارنامه خود داشت، امسال نیز با اقتدار از مقام خود دفاع کرد و بار دیگر مقام برتر برترین های خود را حفظ کرد .

جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما امسال با حضور بیش از ۷۰۰ نفر ازهنرمندان و برنامه سازان سیما و سینما، تاتر و رادیو، پژوهشگران و فعالان فضای مجازی و هنرمندان عرصه موسیقی به میزبانی استان خراسان شمالی در بجنورد برگزار شد.

در این جشنواره دست اندرکاران صدا و سیمای مرکز فارس موفق به کسب پنج تندیس در بخش های خبر برتر، صدای برتر، ، بهترین گزارش خبری و بهترین برنامه جوان سیما و تقدیر تندیس در فضای مجازی، برنامه فارسی شو سیما و برنامه جوان جوونم و در نهایت مرکز برتر در بین مراکز سی و سه گانه صدا و سیما شد.

در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، خبر مرکز فارس موفق به دریافت رتبه برتر خبر ، ۵ جایزه برتر و ۴ جایزه رتبه دوم شد.

رادیو فارس نیزبا دریافت هدهد زرین و ۶ جایزه برتر توانمندی خود را به نمایش گذاشت.

تلویزیون فارس نیز رتبه برتر سیمای مراکز، ۴ جایزه برتر و ۲۰ جایزه رتبه دوم را کسب کرد.

پژوهشگران مرکز فارس ۲ جایزه ارزشمند را نصیب خود کردند.

فضای مجازی این مرکز نیز در ادامه افتخار آفرینی های خود، ۳ جایزه برتر و ۲ جایزه رتبه دوم را در این جشنواره بدست آوردند و بخش موسیقی مرکز فارس موفق شد ۲ جایزه برتر از این همایش هنری و رسانه ای بخود اختصاص دهد.
  1398/06/18
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.