صفحه اصلی> اخبار مراکز

تنظیم و تبادل تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان کردستان و صدا و سیمای مرکز کردستان

تنظیم و تبادل تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان کردستان و صدا و سیمای مرکز کردستان


  تفاهم نامه همکاری به امضای آقای دکتر عبدالملکی مدیرکل محترم صدا وسیمای مرکز کردستان و آقای دکتر صادقی ریاست محترم بنیاد نخبگان استان کردستان رسید.

دکتر امیر علی صادقی ریاست بنیاد نخبگان استان کردستان ضمن ابراز خوشحالی از تغییر فضای مدیریت در صدا و سیمای مرکز کردستان و اعتقاد ریاست محترم سازمان مبنی بر استفاده از نخبگان و ایجاد محتوای متناسب در برنامه ها اظهار داشت: بنیاد نخبگان استان کردستان همواره آماده خدمت و تشکیل کارگروه های موضوعی مورد نیاز آن سازمان محترم بوده و در حوزه‌های مختلف نخبگان و استعدادهای برتر آماده خدمت به جامعه می‌باشند.

سپس دکتر جعفر عبدالملکی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان عنوان کرد: نخبگان، پیشران توسعه هستند و برای توسعه جامعه باید از دیدگاه ها، نظرات و کمک‌های نخبگان و استعدادهای برتر بهره‌مند شویم.

وی در ادامه اظهار داشت: شخصاً اعتقاد عمیقی به نخبگان دارم و از همه نخبگان و استعدادهای برتر برای تعالی برنامه‌های صدا و سیمای کردستان درخواست همکاری دارم. امیدوارم خود و همکاران بتوانیم فضای مناسبی برای حضور نخبگان و استفاده از پتانسیل ها و نظرات این عزیزان در صدا و سیمای مرکز کردستان فراهم نماییم.

گفتنی است، روز چهارشنبه مورخه 1398/06/13 تفاهم نامه همکاری فی مابین بنیاد نخبگان استان کردستان و صدا و سیمای مرکز کردستان منعقد گردید.
  1398/06/19
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.