صفحه اصلی> اخبار مراکز

تاکنون ۲۲ دوره افکارسنجی ویژه انتخابات مجلس یازدهم انجام شده

تاکنون ۲۲ دوره افکارسنجی ویژه انتخابات مجلس یازدهم انجام شده


  پردیس رستمیان گفت: با توجه به اهمیت انتخابات، در یک بازه‌ی یازده ماهه، افکار و نظرات مردم درباره انتخابات به‌صورت حضوری گردآوری، ثبت و در اختیار برنامه‌سازان قرار داده شده است.

صبح امروز و در آخرین روز افکارسنجی صداوسیما درباره انتخابات مجلس یازدهم، مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر و مدیر پژوهش این مرکز با حضور در خیابان‌های شهر بوشهر از روند کاری شماری از پرسشگران همکار صداوسیما بازدید و از آن‌ها قدردانی کردند.

سیدحسین ناظر مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر در این بازدید، کار پرسشگران را بسیار سخت و البته حساس دانست و گفت: صداوسیما رسانه‌ای ملی و مردمی است و نظر مردم همواره برای این رسانه مهم است که از آغاز سال تاکنون تلاش شده نظر مردم تمامی نقاط استان درباره انتخابات پرسیده و گردآوری و بر اساس آن برنامه‌سازی شود.

مدیر پژوهش صداوسیمای مرکز بوشهر هم با اشاره به این‌که واحد پژوهش مرکز، پیش از دیگر واحد‌های تولیدی کار خود را برای انتخابات مجلس یازدهم آغاز کرده، گفت: این واحد از اردیبهشت ۹۸ عملیات خود را برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شروع کرد و ۲۰ نفر از کسانی که دارای شرایط پرسشگری و نظرسنجی بودند و پیشینه این کار را داشتند آموزش داد.

پردیس رستمیان با اشاره به اهمیت افکارسنجی برای برنامه سازی، افزود: پس از بررسی‌های علمی و دقیق، از اردیبهشت امسال تا اول اسفند، ۲۲ دوره افکارسنجی در سراسر استان بوشهر انجام شده که نتایج عمومی آن با توجه به نیاز و آگاهی مردم در اختیار برنامه‌سازان صداوسیما قرار داده شده است.
  1398/12/01
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.