صفحه اصلی> اخبار مراکز

لزوم ترویج فرهنگ مهدویت در رسانه ملی

لزوم ترویج فرهنگ مهدویت در رسانه ملیدر دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با حجت الا سلام والمسلمین حدائق مدیر موسسه فرهنگی مهدی موعود (عج) بر همکاری متقابل و برنامه سازی با موضوع مهدویت تأکید شد.
حجت الاسلام حدائق با تقدیر از حوزه‌های اطلاعات و اخبار، صدا و سیما و معاونت فضای مجازی صدا و سیمای فارس در برنامه سازی و پخش برنامه‌های مختلف مذهبی و معرفی مشاهیر دینی و اماکن مذهبی استان افزود در حوزه معرفی علما و دانشمندان ناشناخته‌هایی در استان وجود دارد که لازم است از طریق رسانه ملی به همه معرفی شود.
وی خواستار توجه ویژه برنامه سازان رسانه ملی در استان با موضوع مهدویت شد
سهرابی مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس هم در این جلسه با تقدیر از همکاری حجت الاسلام حدائق و بیت ایشان در اشاعه فرهنگ مهدوی و برداشتن قدم‌های بسیار برای ساخت و تکمیل دانشگاه مهدویت استان افزود: صدا و سیمای مرکز فارس این آمادگی را دارد که در برنامه سازی برنامه‌های مرتبط با مهدویت و معرفی بزرگان دینی استان در همه حوزه‌ها برنامه سازی کند.
وی افزود برنامه‌های خوبی در چند سال گذشته در این زمینه ساخته شده است، ولی کافی نیست و حوزه‌های خبر، صدا، سیما و فضای مجازی صدا و سیمای مرکز فارس آماده اند تا با همکاری مهدی یاوران و دوستداران مهدی موعود هر اقدامی که لازم است انجام دهند.

  1399/05/30
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.