صفحه اصلی> اخبار مراکز

رشت _ برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت عید فطر در رضوانشهر

رشت _ برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت عید فطر در رضوانشهرنمایشگاه کتابی بمناسبت عید سعید فطر و هفته عفاف و حجاب از امروز در رضوانشهر دایر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر به مناسبت عید بزرگ مسلمین عید سعید فطر نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی از امروز پنجشنبه 25 تیر ماه جنب دانشگاه پیام نور این شهرستان افتتاح شد.
علیرضا ملکی نژاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر گفت: همزمان با ایام عید سعید فطر و هفته عفاف و حجاب نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در گروه های مختلف سنی و با موضوعات گوناگون توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شده است.
وی افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه، ترویج فرهنگ کتابخوانی است و اگر بخواهیم جامعه ای سالم داشته باشیم، باید بتوانیم کتاب خوانی را در سبد خانواده قرار دهیم و هر لحظه از زندگی را با آموزه های دینی و مکتبی طی نمائیم.
ملکی نژاد با اشاره به اهمیت کتاب‌خوانی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم با حضور خود در چنین نمایشگاه‌هایی، فرهنگی کتاب‌خوانی را ترویج دهند؛ چراکه مطالعه کتاب، اطلاعات عمومی را افزایش داده و جامعه را نسبت به بسیاری از مسائل روز آگاه می‌کند.
وی بیان داشت: تعداد ۲۰۰۰ جلد کتاب در 800 عنوان از ناشران داخلی در این نمایشگاه عرضه و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
لازم به ذکر است؛ این نمایشگاه از 25 تیر تا پایان شهریورماه امسال جهت بازدید همشهریان و مسافران محترم از ساعت 9 صبح لغایت 10 شب دایر می باشد.
    


  1394/04/30
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.