صفحه اصلی> اخبار مراکز

سمنان _ افزایش مجلات علمی - پژوهشی دانشگاه سمنان

سمنان _ افزایش مجلات علمی - پژوهشی دانشگاه سمنانمعاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان از افزایش تعداد مجلات دارای اعتباری علمی – پژوهشی این دانشگاه به هشت مجله خبر داد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، دکتر علی حقیقی اصل با اعلام این خبر گفت : در کمیسیون بررسی نشریات علمی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با اعطای اعتبار علمی پژوهشی به مجله Journal of Heat and Mass Transfer Research موافقت شد .
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان افزود : این مجله علمی به صاحب امتیازی دانشگاه سمنان ، مدیر مسئولی محمد صادق ولی پور و سردبیری سیف ا... سعدالدین منتشر می شود .
دکتر حقیقی تصریح کرد : اعضای هیات تحریریه این مجله علمی را هم سیف ا... سعدالدین ، علی حقیقی اصل ، گودرز احمدی ، داسانت کومار ، محمد حسن سعیدی ، علی نوری بروجردی ، جواد ابوالفضلی اصفهانی ، محمد حسن کیهانی ، امین بهزاد و محمد صادق ولی پور تشکیل می دهند .
وی اظهار داشت : موضوع این مجله انتقال حرارت و جرم است و دانشجویان رشته مهندسی مکانیک و شیمی می توانند از آن استفاده نمایند .
مجله علمی-پژوهشی Journal of Heat and Mass Transfer Research آمادگی خود برای انتشار مقالات تخصصی در زمینه های مرتبط با حوزه تخصصی مجله اعلام کرده و از کلیه اساتید و دانشجویان دعوت نموده است تا حاصل تحقیقات جدید خود را جهت انتشار به این مجله ارسال نمایند.
علاقه مندان و پژوهشگران می توانند با مراجعه به سایت اختصاصی مجله به آدرس http://jhmtr.journals.semnan.ac.ir نسبت به دریافت Pdf مقالات منتشر شده در این مجله اقدام کنند.
به گفته معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان ، این دانشگاه دارای 20 مجله ی علمی است که از این تعداد هشت مجله علمی -پژوهشی و یک مجله علمی – ترویجی هستند .

  1394/05/31
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.