صفحه اصلی> اخبار مراکز

بجنورد - برگزاری چهارمین دوره آموزش منطقه‌ای ویژه پژوهشگران مراکز صداوسیما

بجنورد - برگزاری چهارمین دوره آموزش منطقه‌ای ویژه پژوهشگران مراکز صداوسیما


چهارمین دوره آموزشی پژوهشگران مراکز با هدف افزایش توان علمی و پژوهشی پژوهشگران مراکز استان ها از طریق آموزش های منطقه ای صورت می گیرد. این امر قبلا به صورت منطقه ای در 3 استان کرمان ، چهارمحال و بختیاری و مازندران برگزار شده بود و چهارمین دوره آن در مرکز بجنورد برگزار شد.     

چهارمین دوره آموزش منطقه‌ای ویژه پژوهشگران مراکز صداوسیما با حضور پژوهشگرانی از 11 مرکز صداوسیما طی روزهای23 ، 24 و 25 مردادماه در صداوسیمای مرکز خراسان‌شمالی برگزار شد.در این دوره پژوهشگران صدا و سیمای مراکز: بجنورد، اهواز، تبریز، ساری، رشت، شیراز، کرمانشاه، یزد، مشهد، کرمان و زاهدان شرکت داشتند.
این دوره آموزشی که ویژه روش تحلیل محتوا بود پژوهشگران به صورت کارگاهی با این روش پژوهشی آشنا شدند. دکتر غلامرضا محمدی‌مهر به همراه خانم ترابی پژوهشگر ارشد مرکز پژوهش و سنجش‌افکار سازمان وظیفه تدریس و آموزش را بر عهده داشتند. شایان ذکر است پژوهشگرانی که در این کارگاه شرکت کردند هم‌زمان پروژه پژوهشی «اقتصاد مقاومتی در تبلیغات بازرگانی سیمای شبکه استانی»
را به صورت روش تحلیل‌محتوا انجام می دهند.
دوره آموزشی در روز 25 مرداد با جلسه سخنرانی آقای مهدوی مدیر کل مرکز ،آقای منصف پور مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی و آقای وزیری مدیر پژوهش به پایان رسید.
در ضمن در پایان دوره از سه نفر از پرسشگران برتر مرکز خراسان شمالی تقدیر به عمل آمد. مسئولیت اجرائی این دوره آموزشی به عهده آقای سلطانی مشاور مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی بود.

  1394/05/31
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.