صفحه اصلی> اخبار مراکز

قزوین _ برگزاری پنجمین دوره آموزش منطقه‌ای ویژه پژوهشگران مراکز صداوسیما

قزوین _ برگزاری پنجمین دوره آموزش منطقه‌ای ویژه پژوهشگران مراکز صداوسیما


پنجمین دوره آموزشی پژوهشگران مراکز استان ها با هدف ارتقاء سطح دانش پژوهشگران و ایجاد فضای تعاملی بین پژوهشگران مراکز استانی در قالب دوره های آموزشی منطقه ای و به صورت کارگاهی به میزبانی مرکز قزوین و با حضور 15 نفر از پژوهشگران مراکز استان های مرکزی، آذربایجان غربی، گیلان، مازندران، فارس، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، یزد، همدان، کرمان، گلستان، قزوین و کرمانشاه طی روزهای 28 و 29 شهریورماه سال جاری با موضوع "گروه کانونی Focus group" و با بحث عملیاتی و کاربردی بر اجرای طرح تحقیقی "بررسی میزان تأثیر شبکه های اجتماعی، آسیب ها و پیامدهای آن در استان" برگزار گردید.
سرکار خانم دکتر حسینی به همراه سرکار خانم بختیاری از پژوهشگران ارشد مرکز پژوهش و سنجش افکار و ناظر طرح تحقیقی مورد بحث وظیفه تدریس و آموزش و جناب آقای سلطانی مشاور مدیرکل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی مسولیت اجرایی این دوره را بر عهده داشتند.
از برنامه های جانبی این دوره می توان به بازدید جناب آقای منصف پور مدیر کل محترم پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی از واحد پژوهش مرکز و بازدید شرکنندگان دوره از برخی از اماکن و ابنیه تاریخی قزوین از جمله حمام قجر، کاروانسای سعدالسلطنه، آب انبار بزرگ سردار و خیابان سپه(اولین خیابان سنگ فرش کشور)اشاره کرد.
این دوره در روز 29 شهریور ماه با جلسه سخنرانی جناب آقای معصومی فر مدیر کل مرکز و جناب آقای منصف پور مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی به اتمام رسید.
در پایان جلسه لوح تقدیری از طرف جناب آقای دکتر عبدالملکی رئيس مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما به مدیرکل مرکز و همچنین لوح تقدیری از طرف جناب آقای منصف پور مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی به مدیر پژوهش مرکز و کلیه شرکت کنندگان در دوره تقدیم گردید.

شایان ذکر است دوره های منطقه ای برای پژوهشگران مراکز استان ها قبلا در 4 استان کرمان، چهارمحال و بختیاری، مازندران و خراسان شمالی برگزار شده بود.

  1394/07/04
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.