صفحه اصلی> اخبار مراکز

ساری _ افزایش تعامل صدا و سیمای مازندران و دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حوزه سلامت

ساری _ افزایش تعامل صدا و سیمای مازندران و دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حوزه سلامت


به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مازندران، صادق مقدسی، در نشست مشترک با رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، تعامل دوسویه دانشگاه و رسانه استانی را در جلوگیری از چالش‌های پزشکی در مازندران مهم ارزیابی کرد و گفت: در کنار مبارزه با بیماری‌های مختلف در مازندران که امروز کار دشواری برای دانشگاه علوم پزشکی است، آگاهی‌بخشی به افکار عمومی برای پیشگیری از بیماری‌ها از سوی دانشگاه و رسانه امری مهم است.
مدیرکل صدا و سیمای مازندران، رسانه‌ها را کمک‌کار دانشگاه در تبیین و پیشگیری از بیماری‌ها برشمرد و اظهار داشت: در حوزه پیشگیری از بیماری‌ها در استان، رسانه استانی گام‌های بلندی برداشته و امروز در ارائه شیوه‌های مناسب رسانه‌ای در حوزه تولیدی صداو سیما کارنامه خوبی از خود نشان داده است.
دکتر جان‌بابایی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز از تلاش صدا وسیمای مازندران در تبیین چالش‌های موجود در حوزه سلامت و بهداشت و درمان مردم تقدیر کرد و گفت: صدا وسیمای مازندران در حوزه سلامت توانسته با اطلاع‌رسانی به‌موقع و درست، در کاهش بیماری‌ها گام‌های مفید و موثری بردارد.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حال حاضر مرکز قطب اول کشور محسوب می‌شود و تعالی بخشیدن به اهداف بلند سلامت مردمی، نیازمند همکاری‌های بیشتر با صدا وسیمای مازندران در امر برنامه‌سازی برای رفع موانع و مشکلات حوزه بهداشت و درمان می‌باشد.
    


  1394/08/23
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.