صفحه اصلی> اخبار مراکز

خرم‌آباد _ برگزاری کنسرت‌های موسیقی و اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها خواسته دشمن است.

خرم‌آباد _ برگزاری کنسرت‌های موسیقی و اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها خواسته دشمن است.


    
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: برگزاری کنسرت‌های موسیقی و اردوهای مختلط در دانشگاه‌‌ها حرکت در راستای اهداف دشمن است.     

حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در مراسم یکمین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام دانشگاه آزاد الیگودرز گفت: برگزاری کنسرت های موسیقی و اردوهای مختلط در دانشگاهها که مورد انتقاد رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته اند چیزی جز حرکت در راستای اهداف دشمن نیست.

وی با اینکه دشمن جز رواج فرهنگ بی بندو باری در دانشگاه‌ها به جای ترویج فرهنگ ایثار شهادت هدف دیگری ندارد، افزود: دشمن با اینگونه اقدامات به دنبال نفوذ در بخش های مختلف نظام است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره اینکه دشمن از طریق تعامل و سرازیر کردن شرکت ها و هیات های اقتصادی به سمت کشورمان به دنبال نفوذ و تغییر رفتار در حکومت است گفت: آن قلمی که راه پیشرفت را راه تعامل با آمریکا می داند تفکرش تفکر آمریکایی است.

میرعمادی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال این است که باورها و بینش های مردم را عوض کند و از طرفی محاسبات مسئولان را به هم بزنند اظهار کرد: عده ای می گویند که ما باید با آمریکا تعامل کنیم در غیر این صورت راه پیشرفتی نداریم. به راستی راه مقابله با دشمن چیست؟ مگر ما تفکر بسیجی و فرهنگ جهاد و شهادت نداریم پس چرا باید از آنها غافل شویم.

وی عزت مداری مومنین را در مبارزه با استکبار و استکبارستیزی دانست و افزود: یادواره های شهدا به معنای واقعی راههای نفوذ دشمن را سد می کند و البته این مهم نیز در حال حاضر توسط دانشجویان بسیجی در دانشگاهها پیگیری می شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با هوشیاری بسیجیان و مردم، داشتن بصیرت، بی تفاوت نبودن همه قشرهای جامعه نسبت به تحولات، ولایی بودن و پیروی از ولایت و رصد دشمن را از جمله راه‌های مقابله با نفوذ دشمن دانست و گفت: پرداختن به اقتصاد مقاومتی و همچنین توجه به سبک زندگی اسلامی-ایرانی از دیگر راه‌های جلوگیری از نفوذ دشمن محسوب می شوند.

  1394/09/02
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.