صفحه اصلی> اخبار مراکز

تبریز _ بازدید مدیرکل مرکز از واحد پژوهش در هفته پژوهش و نشست صمیمی با پژوهشگران

تبریز _ بازدید مدیرکل مرکز از واحد پژوهش در هفته پژوهش و نشست صمیمی با پژوهشگران


مدیرکل آذربایجان شرقی، صبح امروز به مناسبت هفته پژوهش از واحد پژوهش بازدید کرد و در نشست صمیمی با پژوهشگران مرکز حضور یافت.     

آقای لطیفی، مدیرکل مرکز آذربایجان شرقی، در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات همکاران پژوهشگر و نیز مدیر پژوهش، این واحد را یکی از حوزه های اصلی صدا و سیما برشمرد.
او در سخنانی گفت: اهمیت پژوهش در حدی است که نه تنها اختصاص یک روز و یا هفته به پژوهش بلکه، اختصاص یک سال به پژوهش امر گزافی نیست.
وی درباره اهمیت پژوهش در رسانه اظهار داشت: اهمیت پژوهش در رسانه بیشتر و تناسب آن با برنامه ها الزامی است.
او دستاوردهای واحد پژوهش را مثبت ارزیابی کرد و افزود: تاکنون در مرکز، پژوهش های بسیاری انجام شده است و واحد پژوهش توانسته از حواشی گذشته و به محتوا بپردازد. آقای لطیفی در ادامه افزود: لازم است که پژوهشگران با فرآیند تولید و عوامل تولید با روشها و مراحل پژوهش آشنا باشند و پژوهش از تولید مجزا نباشد.
مدیر کل آذربایجان شرقی تأکید کرد: پژوهش های آتی مرکز باید معطوف به نیازهای جامعه و موضوعاتی نظیر فضای مجازی و معضلات آن در خانواده باشد. وظیفه رسانه، آگاهی بخشی به جامعه نسبت به آسیب های اجتماعی است. در پایان این نشست، مدیر کل مرکز با اهدای لوح تقدیر، گل و هدیه از پژوهشگران مرکز آذربایجان شرقی تقدیر به عمل آورد.

  1394/10/05
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.