صفحه اصلی> اخبار مراکز

با حضور جعفر عبدالملکی مدیر کل پژوهش استان‌ها و خارج از کشور از واحد آموزش و پژوهش صداوسیمای استان مرکزی تجلیل شد.

با حضور جعفر عبدالملکی مدیر کل پژوهش استان‌ها و خارج از کشور از واحد آموزش و پژوهش صداوسیمای استان مرکزی تجلیل شد.


     دکتر جعفر عبدالملکی مدیر کل پژوهش استان‌ها و خارج از کشور  مرکز تحقیقات با اتفاق تعدادی از مدیران اداره کل در تاریخ ششم شهریور ماه سال‌جاری در مراسمی که بمنظور قدردانی از پژوهشگران، پرسشگران و عوامل اجرایی طرحهای نظرسنجی و کسب رتبه برتر مرکز اراک برگزار شده بود حضور یافت وی در این مراسم، رسانه ملّی را با تمام موضوعات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... مرتبط دانست و بر تحقیق و پژوهش گسترده برای تحقق اهداف ترسیم شده رسانه تأکید کرد.
جعفر عبدالملکی با اشاره به اینکه مرکز تحقیقات صداوسیما با نیم قرن تجربه توانسته است در ارتقای برنامه‌های رسانه ملّی گام‌های بلندی بردارد، تصریح گرد: رسانه ملّی اثرگذارترین رسانه در کشور است و باید با تولید برنامه‌های پرمحتوا و قوی که برگرفته از تحقیق و پژوهش باشد پایه‌های فرهنگی کشور را قوی و مستحکم کرده و در فرهنگ مردم جهان نیز نفوذ کند و اثرگذار باشد.
مدیر کل پژوهش استان‌ها و خارج از کشور سازمان صداوسیما با اشاره به بیش از نیم قرن تجربه نظرسنجی‌های سازمان صداوسیما در کشور، دقت و صحّت آن را قابل قبول دانست و کسب عنوان «مرکز برتر در حوزه نظرسنجی‌های یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری» توسط واحد آموزش
و پژوهش مرکز استان مرکزی را نتیجه عملکرد موفق همکاران این واحد برشمرد و از زحمات آنان تقدیر کرد.
عبدالملکی، بهره‌گیری برنامه‌ها از پژوهش را ضروری دانست و اظهار داشت، برنامه‌ساز باید ضمن مطالعه فراوان از اطّلاعات روز نیز برخوردار باشد تا بتواند برنامه‌های غنی و پرمحتوا تولید کرده
و مخاطب را از گرایش به رسانه‌های بیگانه باز دارد.
مدیر کل صداوسیمای استان مرکزی نیز در مراسم با اشاره به هجمه فرهنگی دشمن، گفت: سربازان رسانه ملّی باید با داشتن مطالعه زیاد و همدلی، راهکارهای مناسبی برای خنثی کردن هجمه‌های دشمن ارائه کنند.
حمید قربانی‌جم با تأکید بر رسالت نخبگان و اندیشمندان رسانه ملّی، تأسی به منویان رهبری
و استمداد از خون شهدا و پیروی از آرمان‌های انقلاب را از شروط تأثیرگذاری رسانه در عرصه فرهنگی و خنثی‌سازی تهاجم فرهنگی دشمنان برشمرد و ادامه داد: فعّالیّت پژوهشگران و پرسشگران نقطه اتکایی برای موفقیت رسانه ملّی است.
وی با اشاره به اتحاد و همدلی موجود در مرکز به ویژه معاونان و مدیران، این وحدت را زمینه‌ای مناسب برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر ارزیابی کرد.
شایان ذکر است مرکز اراک با عملکرد مناسب خود در اجرای طرحهای نظرسنجی انتخابات توانست به عنوان یکی از مراکز برتر انتخاب شود در پایان این مراسم با اهدای هدایا و لوح تقدیر از زحمات مدیر و کارشناسان واحد آموزش و پژوهش و پرسشگران این واحد قدردانی شود.

  06/06/1392
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.