صفحه اصلی> اخبار مراکز

آئین تجلیل از پرسشگران صدا و سيماي مركز اصفهان برگزار شد

آئین تجلیل از پرسشگران صدا و سيماي مركز اصفهان برگزار شد


آئین تجلیل از پرسشگران یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور دكتر عبدالملكي مديركل پژوهش استانها و خارج از كشور، آقاي كلباسي مديركل مركز اصفهان و جمعي از معاونين و مديران مركز برگزار شد.
مدیر کل پژوهش استانها و خارج از کشور سازمان صدا و سیما در این مراسم پرسشگران را به عنوان يكي از عناصر مهم و اثرگذار در فرايند پژوهشي دانست و افزود پرسشگران سازمان صدا و سيما توانستند با آموزش هاي مستمر و كاربردي در سطح كشور دقيق ترين آمار را با كمتر از يك دهم درصد اختلاف افكارسنجي و نظرسنجي كنند.
دکتر عبدالملکی با اشاره به انتخاب مركز اصفهان به عنوان مركز برتر نظرسنجي افزود:« ميزان مشاركت كل كشور 7/72 دهم درصد بود كه پیش بینی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما 6/72 دهم درصد بود.»
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان نیز با اشاره به این که هزار نفر پرسشگر کار نظرسنجی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را در مراکز استانها بر عهده داشتند گفت در این نظر سنجی، شهر اصفهان به صورت علمی به 90 نقطه تقسیم و 30 پرسشگر در هر طرح نظرسنجی کردند.
آقای کلباسی نقش پرسشگران سازمان صدا و سیما را در به ثمر رساندن طرح ها و اجرایی کردن برخی تحقیقات درون سازمانی و خارج از سازمان مثبت ارزیابی کرد.
وی در ادامه گفت: مراکز علمی و دانشگاهی با تکیه بر مولفه های بومی و محلی می توانند به غنای برنامه سازی تولیدات رادیویی، تلویزیونی و خبری کمک کنند.
در این آیین از 50 نفر از پرسشگران صدا و سیمای مرکز اصفهان با اهدای هدایایی تجلیل شد.

 

  06/07/1392
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.