صفحه اصلی> اخبار مراکز

اولین کارگاه آموزشی طرحنامه‌نویسی و spss پیشرفته

اولین کارگاه آموزشی طرحنامه‌نویسی و spss پیشرفتهاولین کارگاه آموزشی طرحنامه‌نویسی و spss پیشرفته با حضور مراکز یزد، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، خلیج‌فارس، کیش، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و چهارمحال
و بختیاری به میزبانی صدا وسیمای مرکز کرمان طی روزهای اول لغایت سوم بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه که جناب آقای موسوی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان- معاونین و مدیران این مرکز، جناب آقای دکتر عبدالملکی مدیرکل پژوهش استان‌ها و خارج از کشور، و سایر پژوهشگران و مدیران مراکز حضور داشتند، جناب آقای موسوی مدیرکل مرکز ضمن خیر مقدم به میهمانان و شرکت‌کنندگان در دوره بر محوریت پژوهش در تولید آثار رادیو و تلویزیونی استانی تأکید داشت و آموزش پژوهشگران را زیربنای تربیت پژوهشگران ماهر و متخصص دانسته و خواستار تولید آثار فاخر بر مبنای پژوهش شدند.
در ادامه جناب آقای دکتر عبدالملکی نیز ضمن تشریح اهداف برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه پژوهشگران، کرمان را به عنوان میزبان برتر و پایگاه ثابت آموزش‌‌های پژوهشگران مراکز استان‌های جنوبی معرفی کردند.
در پایان مراسم افتتاحیه از اهتمام و حمایت مدیرکل محترم مرکز کرمان در برگزاری این دوره آموزشی
با اهداء لوح تقدیر و هدیه تقدیر به عمل آمد.

در اولین روز کارگاه آموزشی، دکتر عبدالملکی درخصوص فرآیند طرحنامه‌نویسی نوین و آخرین متدهای پیشرفته طرحنامه‌نویسی توضیحات مبسوطی را به شرکت‌کنندگان ارائه کرد.

در طی روز‌های دوم و سوم کارگاه آموزشی شرکت‌کنندگان به صورت تئوری و عملی روش spss پیشرفته را که توسط مهندس بنکدار ارائه شد فرا گرفتند.

در پایان شرکت‌کنندگان ضمن ابراز رضایت از برگزاری، کیفیت و کمیت کارگاه آموزشی مذکور خواستار تداوم و استمرار اینگونه آموزش شدند.


  08/11/1392
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.