صفحه اصلی> اخبار مراکز

زاهدان - برگزاری اجلاس کشورهای حوزه اقیانوسیه در چابهار

زاهدان - برگزاری اجلاس کشورهای حوزه اقیانوسیه در چابهاراستاندار سیستان و بلوچستان از برگزاری اجلاس کشورهای حوزه اقیانوسیه طی روزهای 28 و 31 اردیبهشت ماه جاری در چابهار خبر داد.

علی‌اوسط هاشمی در جلسه هماهنگی برای برگزاری اجلاس کشورهای حوزه اقیانوسیه در چابهار، اظهار کرد: اجلاس اقیانوسیه 28 و 31 اردیبهشت ماه جاری در شهرستان چابهار برگزار می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: مهمانان شرکت کننده در این اجلاس از 20 کشور دنیا هستند که به مدت دو روز در سیستان و بلوچستان حضور می‎یابند.

وی با تاکید بر هرچه بهتر برگزار شدن این اجلاس، گفت: تمامی ادارات و سازمان‌ها با تمام امکانات و تجهیزات در اختیار اعضای برگزار کننده این اجلاس باشند.

وی با تاکید بر اهمیت این اجلاس، بیان کرد: اجلاسی که روزهای آخر اردیبهشت در چابهار برگزار می‎شود نخستین اجلاس بین‌المللی پسابرجام در سیستان و بلوچستان است که باید مهمانوازی به گونه‌ای باشد که زمینه را برای پذیرفتن میزبانی سایر نشست‌های بین‌المللی نیز فراهم کند.

هاشمی با اشاره به اینکه باید زیباسازی فضا و مبلمان شهری چابهار در اولویت کار مسئولان مربوطه قرار گیرد، گفت: اجرای موسیقی محلی، برگزاری جشنواره اقوام و عشایر و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در حاشیه مکان برگزاری اجلاس از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در مدت برگزاری اجلاس فوق است.

  1395/02/12
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.