صفحه اصلی> اخبار مراکز

بوشهر _ تهیه منظومه اطلاعات مكان محور خلیج فارس

بوشهر _ تهیه منظومه اطلاعات مكان محور خلیج فارس


رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر نیز در این آئین اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در این دانشگاه در ارتباط با خلیج فارس صورت گرفته است از جمله تهیه منظومه اطلاعات مكان محور خلیج فارس که در دستور کار قرار گرفته است.     

عبدالمجید مصلح از راه اندازی موزه و پارك موزه خلیج فارس با همكاری دانشگاه و پژوهشكده خلیج فارس خبر داد و افزود: ایجاد مركز و سامانه الكترونیك اسناد خلیج فارس از دیگر برنامه‌ها برای معرفی خلیج فارس است.
وی همچنین از ایجاد ژن زیست‌مندان خلیج فارس و تهیه منظومه اطلاعات مكان محور خلیج فارس به عنوان دیگر برنامه‌های پیشنهادی برای معرفی خلیج فارس نام برد.
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر افزود: به منظور معرفی بهتر خلیج فارس می‌توان از برنامه‌هایی همچون حمایت از تولید و انتشارات در ارتباط با خلیج فارس، تجلیل از فعالان خلیج‌فارس‌شناسی و ایجاد زمینه حضور دانشجویان خارجی در دانشگاه خلیج فارس استفاده کرد.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه‌های علمی در ابعاد ملی و بین‌المللی با موضوع خلیج فارس، افزود: این دانشگاه برنامه‌هایی برای ایجاد ارتباط مناسب با دانشگاه‌های خارجی از جمله مسقط و بصره داشته است و امسال نیز برنامه‌هایی با دانشگاه بمبئی خواهد داشت.

  1395/02/12
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.