صفحه اصلی> اخبار مراکز

بوشهر _ استفاده از ظرفیت نخبگان حوزه علمیه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش

بوشهر _ استفاده از ظرفیت نخبگان حوزه علمیه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش


مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: سیاست چند تألیفی به معنای استفاده از ظرفیت فضلا و نخبگان بیرونی به‌ویژه حوزه‌های علمیه است که در سند تحول پیش‌بینی‌ شده است.     

حجت‌الاسلام مجتبی ملکی ظهر در دیدار با امام‌جمعه بوشهر اظهار داشت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، فصل مشترک حاکمیت مردم است.
وی افزود: امسال برای اولین‌بار سند تحول وارد مرحله اجرایی شد و همه برنامه‌ها متکی بر سند تحول خواهد بود.
ملکی بیان کرد: تمامی برنامه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حول این سند محقق می‌شود و مرحله عالی سند و رویکرد آن تربیت اسلامی است.
دبیر ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش تأکید کرد: لازم است نقاط مشترک همکاری‌ها، بر اساس این سند تعریف و تبیین شود.
وی اضافه کرد: سیاست چند تألیفی به معنای استفاده از ظرفیت فضلا و نخبگان بیرونی به ‌ویژه حوزه‌های علمیه، در سند تحویل پیش‌بینی شده است.
این مقام مسئول بابیان اینکه تعداد مدارس امین در کشور به 1600 مدرسه افزایش‌یافته است، گفت: استان بوشهر یکی از استان‌های با ظرفیت بالا در بحث اجرای سند تحول بنیادین است.
وی در پایان خواستار توجه و برنامه‌ریزی مسئولان آموزش و پرورش استان در زمینه اجرای سند تحول بنیادین توجه و تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی شد.     
روابط عمومی آموزش وپرورش استان بوشهر     

  

  1395/02/25
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.