صفحه اصلی> اخبار مراکز

مشهد _ بروندادهای پژوهشی و افکارسنجی سازمان صدا و سیما، ترسیم کننده افق دید رسانه ملی

مشهد _ بروندادهای پژوهشی و افکارسنجی سازمان صدا و سیما، ترسیم کننده افق دید رسانه ملیمدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز با تشریح مصادیق بارز نفوذ نظام سلطه و ورود به حوزه های سیاسی – اجتماعی جوامع افزود: مهمترین این حوزه ها، حوزه انتخابات است و در انتخابات اخیر، رسانه های نظام سلطه همه تلاش و توان خود را به کار گرفتند تا با توسل به بسترهای رسانه ای و ابزار نوین اطلاع رسانی به نظام مردم سالار دینی ما لطمه بزنند و افکار عمومی را به سمت و سوی اهداف خود سازماندهی کنند که خوشبختانه موفق نشدند.
محسن نصر پور گفت: در این نبرد رسانه ای، رسانه ملی با سیاستگذاری و برنامه ریزی مناسب در اطلاع رسانی صحیح و خلق حماسه ای بزرگ، هوشمندانه رفتار کرد.
وی سپس به جایگاه و اهمیت پژوهش در سیاستگذاری ها پرداخت و افزود: نظر سنجی پدیده ای مدرن است که تأثیرات مهمی در جریانات سیاسی به ویژه انتخابات می گذارد لذا بخش اعظمی از افق دید رسانه منوط به بروندادهای پژوهشی و افکار سنجی است.
نصر پور نظر سنجی رسانه ملی را در سطح کشور علمی، هدفمند و به دور از جانبداری عنوان و تأکید کرد: از حیث اعتبار، نتایج پژوهشی و افکار سنجی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مورد بهره برداری بسیاری از نهادها و دستگاه های کشوری و لشگری در کشور است.
    
    

  

  1395/03/04
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.