صفحه اصلی> اخبار مراکز

مشهد _ تقدیر از پژوهشگران و پرسشگران صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در پی کسب عنوان مرکز برتر

مشهد _ تقدیر از پژوهشگران و پرسشگران صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در پی کسب عنوان مرکز برترنظر سنجی صدا و سیما به سبب بهره مندی از روش های نو ابداع و مدرن در افکار سنجی، معتبر ترین نظر سنجی در کشور است.
مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی در مراسم تقدیر از پژوهشگران و پرسشگران صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی ضمن تبریک کسب رتبه برتر در نظر سنجی موضوعی انتخابات در بین مراکز کشور گفت: مرکز نظر سنجی سازمان بیش از نیم قرن قدمت دارد بنا بر این سابقه و تجربه است که دیگر ارگان های دولتی و غیر دولتی در کشور اعتبار نتایج نظر سنجی صدا و سیما را بیش از سایرین می دانند.
محمد مهدی منصف پور به نتیجه بسیار نزدیک پیش بینی ها از میزان مشارکت مردمی در انتخابات اخیر در کشور اشاره و تصریح کرد: این دستاورد سترگ نتیجه تلاش و دانش ارزشمند همکاران مجموعه است که تلاش آنان قابل قدردانی است.
وی افزود: در دوره انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، استان ها از حیث نتایج نظر سنجی در هشت بخش و با 32 شاخص از جمله پیش بینی نامزدها – عملیات کنترل، ورود اطلاعات، ارسال داده ها و ... ارزیابی شدند که با کمال مسرت از بین مراکز سطح کشور صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی به جایگاه سوم دست یافت که ارتقای این جایگاه در خور توجه و شایسته تقدیر است.
منصف پور با تأکید بر اینکه حفظ جایگاه برتر دشوارتر از کسب جایگاه است گفت: بومی گرایی در طرح موضوع و ساختار پرسشگری، تفویض اختیارات بیشتر به مراکز و همچنین حمایت های مالی از پروژه ها در دستور کار رسانه ملی خواهد بود.
    
    

  

  1395/03/04
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.