صفحه اصلی> اخبار مراکز

شیراز _ کسب مشترک رتبه سوم مرکز فارس دراجرای نظرسنجی های انتخاباتی دربین مراکزصداوسیما

شیراز _ کسب مشترک رتبه سوم مرکز فارس دراجرای نظرسنجی های انتخاباتی دربین مراکزصداوسیما


چهارشنبه پنجم خردادماه در مراسم تجلیل از پرسشگران و عوامل اجرایی نظرسنجی های انتخاباتی که با حضور مدیر کل محترم پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی در سالن کنفرانس مرکز برگزار شد از زحمات مدیر کل، مدیر پژوهش، عوامل اجرایی و پرسشگران مرکز فارس با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.     

در این جلسه که با قرائت قرآن مجید و پخش فتوکلیپ فعالیتهای انتخاباتی پرسشگران و عوامل اجرا آغاز شد آقای سهرابی مدیرکل محترم مرکز ضمن تشکر از مساعی اداره کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی در اجرای هر چه بهتر طرح های انتخاباتی از زحمات عوامل اجرایی و پرسشگران فعال در اجرای این طرح ها تشکر کرده و خواستار تداوم تلاش واحد افکارسنجی مرکز در کسب موفقیت های بیشتر در این حوزه شد همچنین مدیر کل محترم مرکز بر اهمیت برنامه سازی بر پایه ی مقوله پژوهش تاکید کردند. در ادامه مدیر کل محترم پشتیبانی پژوهش اجرای نظرسنجی ضمن تبریک کسب رتبه سوم در نظرسنجی موضوعی انتخابات در بین مراکز کشور گفت: مرکز نظرسنجی سازمان بیش از نیم قرن قدمت دارد بنابراین سابقه و تجربه است که دیگر ارگان های دولتی و غیر دولتی در کشور اعتبار نتایج نظرسنجی را بیش از سایرین می دانند وی همچنین بیان نمودند مردم فارس مردمی هستند که دیر اعتماد می کنند و شما توانستید این اعتماد را جلب کرده و به درستی نتایج را بدست آورید.
محمد مهدی منصف پور به نتیجه پیش بینی ها از میزان مشارکت مردمی در انتخابات اخیر در کشور اشاره و تصریح کرد: این دستاورد سترگ نتیجه تلاش و دانش ارزشمند همکاران مجموعه است که تلاش آنان قابل قدردانی است.
وی افزود: در دوره انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، استان ها از حیث نتایج نظر سنجی در هشت بخش و با 32 شاخص از جمله عملیات کنترل، ورود اطلاعات، ارسال داده ها و ... ارزیابی شدند که با کمال مسرت از بین مراکز سطح کشور صدا و سیمای مرکز فارس به جایگاه سوم دست یافت که ارتقای این جایگاه در خور توجه و شایسته تقدیر است.
    
واحد پژوهش صداوسیمای مرکز فارس     


  1395/03/18
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.