صفحه اصلی> اخبار مراکز

اهواز _ مراسم تقدیر از پرسشگران صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد

اهواز _ مراسم تقدیر از پرسشگران صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد


مراسم تقدیر از پرسشگران صدا و سیمای مرکز خوزستان به خاطر اجرای خوب نظرسنجی های دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.     

جلسه تقدیر از پرسشگران مرکز خوزستان با حضور آقایان رحیمی؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان، منصف پور؛ مدیرکل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای رحیمی ضمن تاکید بر اهمیت کار پرسشگری در راستای بالا بردن کیفیت برنامه ها و توجه به بازخورد مخاطبین برنامه ها، پرسشگری را یکی از وظایف خطیر در رسانه ملی برشمردند و از پرسشگران تشکر نمودند.
آقای منصف پور نیز در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد پرسشگران، اخلاق، دقت و سرعت را از ویژگی های پرسشگری دانسته و اظهار داشتند که یکی از ارکان برنامه سازی اجرای درست نظرسنجی بوده و پرسشگری یکی از مهمترین بخش های نظرسنجی می باشد. ایشان از پرسشگران مرکز خوزستان بابت اجرای نظرسنجی ها در سخت ترین شرایط، با وجود گرد و خاک و گرما تشکر کردند.
در پایان جلسه از پرسشگران، مجری طرح های نظرسنجی و مدیر پژوهش مرکز خوزستان به جهت اجرای خوب نظرسنجی های دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
    


  1395/03/18
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.