صفحه اصلی> اخبار مراکز

اصفهان _ تجلیل از عوامل اجرایی نظر سنجی های انتخابات مرکز اصفهان

اصفهان _ تجلیل از عوامل اجرایی نظر سنجی های انتخابات مرکز اصفهان


مراسم تجلیل از عوامل اجرایی نظر سنجی های انتخابات در صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد.
مدیر کل مرکز پژوهش و سنجش افکارسازمان در این مراسم گفت: صدا و سیمای مرکز اصفهان مطابق با شاخص های رتبه بندی مراکز در حوزه نظرسنجی دهمین دوره انتخابات مجلس در سال 94 ، با شناخت دقیق افکار عمومی و بهره گیری از نظرات کارشناسان و محققان توانست رتبه پنجم را در بین مراکز استانها کسب کند و این در حالی است که در دوره انتخابات قبل در سال 90 ، رتبه 16 را کسب کرده بود.
منصف پور با اشاره به اهمیت نظر سنجی و شناخت افکار عمومی گفت : توجه به خواست و نظر مردم محور تصمیم گیری کلان نظام جمهوری اسلامی است و از این بابت کار شما پرسشگران بسیار حساس و مورد توجه است.
وی در ادامه با بیان اینکه میزان مشارکت کل کشور توسط وزارت کشور 62 درصد اعلام شد و پیش بینی مرکز تحقیقات و مطالعه سازمان صدا و سیما 9/62 درصد بود گفت : پرسشگران سازمان صدا و سیما با آموزش های کاربردی و علمی در سطح کشورتوانستند دقیق ترین آمار را با کمتر از یک درصد اختلاف افکارسنجی و نظرسنجی کنند.
دکتر احمدی افزادی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان نیز با اشاره به این که کار نظر سنجی بسیار کار پر مشقت و حساس وحلقه واسط چرخه انتقال پیام مردم به رسانه ملی است افزود : ارتباطات انسانی مطلوب و قدرت ارتباط گیری با مردم دو اصل مهم افکار سنجی است.
دکتر احمدی افزادی ، مرکزتحقیقات و سنجش افکار را قلب سازمان دانست و گفت : تفاوت جهان اول و جهان سوم در آینده نگری و آینده پژوهی است و پیش بینی و آینده نگری مبنای دانش محوری و توسعه متوازن در همه عرصه ها است.
مدیرکل مرکز اصفهان از رسانه ملی به عنوان رکن اول افکار سنجی در حوزه آسمان جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و این قدرت و توانمندی را نتیجه زحمات پرسشگران و عوامل نظر سنجی سازمان دانست.
وی همچنین با اشاره به اینکه اصفهان بیشترین میزان شرکت های دانش بنیان ، قوی ترین صنایع و هویت های قومی ، فرهنگی و تمدنی را در کشور دارد گفت : شما پرسشگران با استفاده از علم و صداقت ، نقشه راه آینده را پیش روی رسانه ملی قرار می دهید.
در پایان این مراسم نیز از 40 نفر از پرسشگران صدا و سیمای مرکز اصفهان با اهدای هدایایی تجلیل شد.

  1395/03/18
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.