صفحه اصلی> اخبار مراکز

سمنان _ نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با محوریت پیشگیری از طلاق مهر امسال در دانشگاه سمنان برگزار می شود .

سمنان _ نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با محوریت پیشگیری از طلاق مهر امسال در دانشگاه سمنان برگزار می شود .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛دکتر اسحق رحیمیان بوگر دبیر اجرایی همایش ملی الگوی خانواده سالم گفت : این همایش 28 مهر امسال و در 12 محور برگزار می شود .
دکتر رحیمیان به محورهای این همایش اشاره کرد و افزود : سبک زندگی و خانواده سالم ، شیوه های تعالی و تحکیم خانواده ، پیشگیری نوین از بروز طلاق ، روابط خانواده قبل و بعد از طلاق، تغییر در سبب شناسی و روند طلاق از جمله محورهای این همایش است .

وی ، راهکارهای برون رفت از معضل طلاق، جنبه های حقوقی و قوانین مربوط به طلاق، مدل های برتر و کارآمد در پیشگیری از طلاق ، پیامدهای منفی طلاق برای نونهالان و خردسالان ، شناسایی و مداخله در ابعاد روانی- اجتماعی طلاق، مداخله های آموزشی روانی معاصر در پیشگیری از طلاق و پیامدهای روانشناختی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی طلاق را از دیگر محورهای این همایش یک روزه عنوان کرد .
دبیر اجرایی نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با بیان اینکه علاقه مندان تا 20 مرداد برای ارسال خلاصه مبسوط مقالات خود فرصت دارند اظهار داشت :در نشانی اینترنتی www.familyconf.semnan.ac.ir نحوه ارسال مقالات و ثبت نام برای شرکت در این همایش عنوان شده است .
این همایش به همت دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان برگزار می شود .


  1395/04/30
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.