صفحه اصلی> اخبار مراکز

بندر عباس _ قائم مقام دانشگاه فرهنگیان کشور:دانشگاه فرهنگیان هرمزگان قطب آموزشی فرهنگیان در جنوب کشور می شود

بندر عباس _ قائم مقام دانشگاه فرهنگیان کشور:دانشگاه فرهنگیان هرمزگان قطب آموزشی فرهنگیان در جنوب کشور می شود


قائم مقام دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: دانشگاه فرهنگیان هرمزگان می تواند قطب آموزشی این دانشگاه در جنوب کشور باشد.     

تاجیک اسماعیلی در نشست کمیته استانی هیئت امنا دانشگاه فرهنگیان هرمزگان با بیان اینکه حاکمیتی بودن بحث آموزش در کشور ایجاب می کند به دانشگاه فرهنگیان نگاه ویژه ای شود، عنوان کرد: براساس تحلیل های ما دانشگاه فرهنگیان استان هرمزگان می تواند قطب آموزشی این دانشگاه در جنوب کشور باشد که نمونه این دانشگاه ها را در شمال کشور در بابلسر و در شرق کشور در خراسان رضوی داریم و برای ایامی از سال این منطقه از جنوب کشور می تواند مورد تاکید باشد.

وی افزود: در زمینه تدوین رویه ها و برنامه ریزی های علمی، فرهنگی و آموزشی و بازنگری موارد درسی کارهای نتیجه بخشی را در دانشگاه فرهنگیان انجام داده ایم.

قائم مقام دانشگاه فرهنگیان کشور تصریح کرد: بخش دیگری از کار دانشگاه فرهنگیان نیز برون بخشی است که به انسجام و هویت دانشگاه در استان و منطقه کمک می کند و انتظار می رود در این جهت در استان هرمزگان قدم های خوبی برداریم.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: هر دانشجو وارد دانشگاه فرهنگیان می شود شغل تضمین شده دارد و حضور دانشگاه فرهنگیان در هر منطقه به معنای ایجاد اشتغال است چون هر ورودی به آموزش و پرورش باید از مسیر این دانشگاه باشد.     


  1395/05/10
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.