صفحه اصلی> اخبار مراکز

اهواز _ تولد هشتادمین نوزاد مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان

اهواز _ تولد هشتادمین نوزاد مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان 
 
هشتادمین نوزاد حاصل از روش های کمک باروری همزمان با سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان متولد شد.     

امیرارسلان سراجیان؛ مدیر مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان گفت گفت: نوزاد متولد شده پسر است و در سلامت کامل به سر می برد.

وی افزود: تابستان سال گذشته نخستین نوزادان حاصل از روش های درمانی در این مرکز متولد شدند که دوقلوی دختر بودند و آنها نیز امسال یک سالگی خود را جشن گرفته اند.

سراجیان ادامه داد: از سال گذشته تاکنون نیز زوج های بسیاری با استفاده از روش های متعدد مورد استفاده در این مرکز، بارور شدند و اکنون نیز شاهد تولد هشتادمین نوزاد هستیم.

مدیر مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان تصریح کرد: با توجه به افزایش میزان ناباروری در زوج های جوان، ضرورت وجود مرکزی برای درمان ناباروری در خوزستان کاملا احساس می شد و بر اساس همین نیاز، جهاد دانشگاهی خوزستان از سال ها پیش برای احداث این مرکز اقدام کرد و اکنون شاهد هستیم که بسیاری از زوج های خوزستانی و همچنین زوج هایی از استان ها و حتی کشورهای همجوار به این مرکز مراجعه می کنند و دیگر نیازی به مراجعه به استان های مرکزی کشور وجود ندارد.

وی گفت: در حال حاضر بیشتر روش های مورد استفاده برای درمان ناباروری، در این مرکز نیز استفاده می شوند و هزینه های درمان نیز کمتر از استان های دیگر است.

مدیر مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان با تاکید بر انجام مشاوره در این مرکز، اظهار کرد: برخی زوج های جوان پیش از ورود به مراحل درمان، نیازمند مشاوره هستند و این افراد می توانند با مراجعه به مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان واقع در منطقه پردیس اهواز، از خدمات مشاوره ای این مرکز نیز استفاده کنند.
    
    

 
  1395/05/23
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.