صفحه اصلی> اخبار مراکز

زنجان _ نخستین نمایشگاه کتاب استانی کشور در زنجان به کار خود پایان داد

زنجان _ نخستین نمایشگاه کتاب استانی کشور در زنجان به کار خود پایان داد 
هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان و نخستین نمایشگاه کتاب استانی کشور در سال ۹۵ با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و ناشران سراسر کشور و مسئولان استانی و شهرستانی در زنجان آغاز به کار کرده بود دیروز به کار خود پایان داد.     

در آئین افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان(ناشران سراسر کشور) سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسئولان دستگاه‌های اجرایی و دولتی استانی و شهرستانی و جمعی از هنرمندان نیز حضور داشتند.
بیش از ٢٢٠ غرفه در این نمایشگاه برای ناشران و اجرای سایر برنامه‌های جنبی نظیر برپایی ایستگاه نقاشی و سایر غرفه‌های مربوط به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و امور کتابخانه‌ها و غرفه‌های پاسخگویی به سئوالات مربوط به حوزه احکام و امور شرعی و سایر حوزه‌های مربوط به نقد کتاب و سایر تدارک دیده شده بود.
هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان (ناشران سراسر کشور) نخستین نمایشگاه کتاب استانی کشور در سال ٩٥ پس از نمایشگاه کتاب تهران بود.
بررسی وضعیت نشر کتاب در کشور، برگزاری روز فرهنگ ٥ شهرستان استان زنجان و سایر از جمله برنامه‌های عنوان شده در طول برپایی این نمایشگاه از دوم تا هشتم مردادماه بود.
در هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان بیش از ٣٨ هزار عنوان کتاب عضره شد.
  1395/06/13
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.