صفحه اصلی> اخبار مراکز

آبادان _ پیشتازی مرکز رشد و پژوهش بسیج دزفول با 58 مقام بین المللی و ملی

آبادان _ پیشتازی مرکز رشد و پژوهش بسیج دزفول با 58 مقام بین المللی و ملی


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول از کسب 58 مقام برتر بین المللی ،کشوری و استانی از سوی مرکز رشدو پژوهش جوان بسیج این شهرستان خبر داد و گفت: این مرکز با وجود جوانان نخبه بسیجی در کشور پیشتاز است.
    

سرهنگ عبدالامیر محتشمی راد در آئین افتتاح ساختمان مرکز رشد و پژوهش جوان بسیج دزفول ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد وخاطره شهدا افزود:مرکز رشد جوان محلی مناسب برای پرورش و رشد نوآوران و مخترعان به سمت تجاری سازی شرکت های دانش بنیان به منظور رشد و بالندگی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
سرهنگ محتشمی اتصال نخبگان به صنعت را از دیگر اهداف این مراکز عنوان کرد و گفت:پژوهش سرای جوان بسیج دزفول از سال 93 آغاز به کار کرده و در مدت 2 سال گذشته 58 رتبه بین المللی ،کشوری و استانی را کسب کرده است و در جشنواره های مختلف اختراعات و اکتشافات شرکت داشته است.
وی تاسیس برنامه رادیویی رویش با رویکرد معرفی نخبگان را از دیگر فعالیت های انجام شده بسیج در این راستا عنوان کرد و گفت:تاکنون 130 مخترع در دزفول شناسایی و تحت پوشش این مرکز قرار گرفته اند و 40 کارگاه آموزشی برای مخترعان برگزار شده است .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول اظهار امیدواری کرد در سال اقتصاد مقاومتی بتوانیم در جهت تجاری سازی طرحهای نخبگان گام های بلندی برداریم.

  1395/07/11
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.