صفحه اصلی> اخبار مراکز

درخشش صدا و سیمای مرکز مهاباد در نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها

درخشش صدا و سیمای مرکز مهاباد در نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها


صدا و سیمای مرکز مهاباد در نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها از میان 68 اثر راه یافته به بخش داوری موفق به کسب 9 جایزه برتر شد .توفیقات واحدهای مختلف مرکز در نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها به شرح زیر است :

از میان 9 اثر سیمای مهاباد که به مرحله داوری راه یافت ؛ توفیقات زیر حاصل شد :

دریافت جایزه بهترین کارگردانی در ساختار ترکیبی با اثر تلویزیونی «په پوله کان» توسط آقای شهرام میکائیلی ؛

دریافت جایزه بهترین تهیه کننده در ساختار ترکیبی با اثر تلویزیونی «شه و ئاهنگ» توسط آقای امیر ملاپور؛

دریافت جایزه بهترین مجری مرد در ساختار ترکیبی با اثر تلویزیونی « شه و ئاهنگ» توسط آقای خالد امامی .

همچنین جایزه بهترین اثر بخش جنبی جشنواره در بخش (فرهنگ ایثار و شهادت) و در ساختار مستند برای ساخت مستند تلویزیونی «آلفارد» به هوشنگ میرزایی داده شد.

از میان 23 اثر راه یافته صدای مرکز مهاباد به جشنواره، نوزدهم نیز جایزه بهترین تهیه کننده در ساختار ویژه انتخابات برای برنامه ی رادیویی «روانگه» به عطاء ا... سراجی و جایزه بهترین گویندگی در ساختار ترکیبی ساده با اثر رادیویی «کانیاوی ئه ده ب» به کژال فرهادی اهدا شد.

دریافت جایزه بهترین خبرنگار در ساختار خبر تلویزیون از سوی آقای شهریار ادیب با گزارش خبری «کاروان سلامت» نیز ماحصل رقابت 16 اثر واحد خبر مرکز به مرحله داوری بود .

همچنین در بخش پژوهش 3 اثر به بخش داوری جشنواره راه یافته بود که در ساختار منجر به تولید، شهناز ابوبکری با اثر«بررسی ظرفیت های روستاهای هدف گردشگری مهاباد» موفق به کسب جایزه بهترین پژوهش (رتبه سوم) شد.

و سرانجام در بخش موسیقی نیز 16 اثر به مرحله داوری راه یافته بود که جایزه بهترین خواننده در ساختار محلی با اثر موسیقایی «سیوه لاسووره» به بهنام طاهری اهدا شد.

گفتنی است نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها در پنج بخش صدا،سیما، خبر، موسیقی و پژوهش با شعار «رسانه ملی، شبکه های استانی، محور رشد و توسعه پایدار» از 30 آذرماه تا 2 دی ماه به مدت 3 روز در استان خوزستان برگزار شد.

خبرگزاری صدا و سیما - مهاباد

  1395/10/08
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.