صفحه اصلی> اخبار مراکز

همدان - اختتامیه نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مرکز استان‌های رسانه ملی در شهر اهواز برگزار و مرکز همدان در این جشنواره صاحب چند مقام شد.

همدان - اختتامیه نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مرکز استان‌های رسانه ملی در شهر اهواز برگزار و مرکز همدان در این جشنواره صاحب چند مقام شد.


همدان - اختتامیه نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مرکز استان‌های رسانه ملی در شهر اهواز برگزار و مرکز همدان در این جشنواره صاحب چند مقام شد.به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان، اختتامیه نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مرکز استان‌های رسانه ملی در شهر اهواز برگزار و در این مراسم از برگزیدگان تولیدات رادیویی و تلویزیونی سالهای ۹۳ و ۹۴ قدردانی و مرکز همدان صاحب جوایز و افتخارات خوبی شد.

کسب رتبه دوم و تندیس برترین مرکز صدا و سیما در جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما، برترین معاونت رسانه ملی در راستای خلق و تولید آثار کیفی انیمیشن، کسب تندیس بهترین مرکز در بخش صدا بخشی از افتخارات صدا و سیمای مرکز همدان بود.

همچنین در این مراسم ناهید سعادت سیرت تندیس بهترین اثر پژوهشی در بخش کاربردی را با پژوهش بررسی شبکه های اجتماعی در شهر همدان را از آن خود کرد. منیره جعفر پور برترین تهیه کننده ویژه برای برنامه شب های ایران، افسانه تمسکی برترین تهیه کننده برنامه های مذهبی برای برنامه ویژه سحر ماه رمضان و عفت مظاهری بهترین گوینده برنامه های ترکیبی رادیو قدردانی شد.

در این جشنواره مرکز همدان تندیس بهترین فیلم مستند برای مستند سفر به آمادای و بهترین تصویر برداری و تهیه کنندگی مستند تولیدات مراکز صدا و سیما را به دست اورد.

همچنین تندیس بهترین فیلم در بخش مقاومت اسلامی به مستند حبیب سپاه و لوح تقدیر بسیج سازمان صدا و سیما و بنیاد حفظ ارزش های انقلاب اسلامی به مهدی امامی رسید.

تندیس و لوح بهترین اثر پویا نمایی با عنوان دوستان بازیگوش نیز مهدی شاد رسید.
  1395/10/18
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.