صفحه اصلی> اخبار مراکز

کارگروه پژوهشی شبکه بزرگ آرمان‌شهر مهدوی در چهارمحال و بختیاری آغاز به‌کار کرد

کارگروه پژوهشی شبکه بزرگ آرمان‌شهر مهدوی در چهارمحال و بختیاری آغاز به‌کار کرد


رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین بار در کشور کارگروه پژوهشی شبکه بزرگ آرمان‌شهر مهدوی در چهارمحال و بختیاری فعالیت خود را آغاز کرد.

جواد محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: در این طرح به منظور تحقق اهداف، ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌های پژوهشی و همچنین عمل به مسئولیت‌ها و رسالت اجتماعی خویش، در راستای رفع نیازهای تحقیقاتی از اعضای این جمعیت دعوت شده است.

وی با بیان اینکه این طرح با همکاری 17 عضو جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی اجرا می‌شود، افزود: این طرح بدون موازی کاری‌های انجام شده در سال‌های گذشته و بر مبنای مهر، نشاط، همزیستی، بصیرت و اشتغال و کارآفرینی انجام می‌شود.

رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در بخش مهر این طرح سعی می‌شود با حذف خیریه‌ها و کارت‌های هدیه نقدی و حفظ کرامت انسانی افراد نیازمند به صورت نامحسوس شناسایی و با جهت‌دهی صحیح تمامی ابعاد زندگی آنها تحت پوشش قرار بگیرد.

محمودی با بیان اینکه 8 سرفصل پژوهشی سبک زندگی، اقتصاد سالم و پویا، حقوقی و قضایی، ورزش سلامت و بهداشت، آموزش، مناسبت‌ها رسوم و برنامه‌های ملی و مذهبی، رسانه و هنر در این طرح پیش‌بینی شده است، گفت: در این طرح پژوهشی معظلات و مشکلات فرهنگی جامعه بارویکرد جدید بررسی می‌شود.

  1396/10/09
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.