صفحه اصلی> اخبار مراکز

اجرای 12طرح پژوهشی مشترک سازمان آب و برق خوزستان و دانشگاه علوم دریایی خرمشهر

اجرای 12طرح پژوهشی مشترک سازمان آب و برق خوزستان و دانشگاه علوم دریایی خرمشهر


معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: طی یکسال گذشته 12طرح پژوهشی کاربردی با مشارکت سازمان آب و برق خوزستان و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با موفقیت انجام شد.

دکتر وحید یاوری چهارشنبه در حاشیه نشست بررسی توسعه همکاری های آموزشی و پژوهشی ناحیه علمی جنوب غرب در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این پروژه ها منجر به تولید فناوری مورد نیاز سازمان آب و برق خوزستان در حوزه های مورد تقاضا شده است.
وی در ادامه گفت: حفظ، نگهداری و بهره برداری از تاسیسات آبرسانی نیاز به تحقیقات گسترده و وسیعی دارد و خوشبختانه این توانایی علمی از نظر تخصصی و تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه علوم و فنون دریایی موجود است.
یاوری با اشاره به تشکیل کارگروه های تخصصی مشترک برای اجرای طرح های پژوهشی دراین دانشگاه گفت: با تشکیل کارگروه مشترکی از دانشگاه و شرکت های متقاضی مختلف برای تبادل نظر و بازدید میدانی از تاسیسات و تجهیزات طرحهای پژوهشی، نیازها مشخص می شود و در مرحله بعد تحقیقات پروژه ها مورد داوری قرار می گیرد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: در این راستا دانشگاه نیاز طرح های تحقیقاتی و پروژه های تعریف شده را توسط کارشناسان و متخصصان ملی مورد داوری قرار داده و درصورت تایید و تصویب شدن، به مرحله اجرا درمی آورد .
  1396/10/16
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.