صفحه اصلی> اخبار مراکز

برگزاری اتاق فکر « آسیب شناسی وضعیت فعلی شبکه سیمای استانی:ویژه 24 ساعته شدن شبکه»

برگزاری اتاق فکر « آسیب شناسی وضعیت فعلی شبکه سیمای استانی:ویژه 24 ساعته شدن شبکه»


جلسه اتاق فکر مرکز با موضوع « آسیب شناسی وضعیت فعلی شبکه سیمای استانی:ویژه 24 ساعته شدن شبکه » با حضور جمعی از اساتید و صاحبنظران عرصه هنر و رسانه در سالن جلسات صدا و سیمای خراسان جنوبی برگزار شد.

مدیر کل مرکز با اشاره به اهمیت اتاق فکر در راستای افزایش کیفیت محتوایی برنامه ها ، به این موضوع اشاره کردند که شبکه استانی زمانی استقلال و هویت خود را پیدا می کند که 24ساعته بتواند برای مخاطبان برنامه داشته باشد،از طرفی در حوزه توسعه فرهنگی یک بخش آن توسعه کامل و جامع رسانه های جمعی (از جمله صدا و سیما) می باشد،که ان شاء ا... با 24 ساعته شدن سیمای استانی در مسیر توسعه فرهنگی گام برداریم. آقای آینه دار یکی از ملزومات این اقدام توسعه بخش را داشتن پشتوانه فکری و استفاده از نظرات صاحبنظران استان برشمردند.
در این جلسه اساتید و کارشناسان ضمن آسیب شناسی وضعیت فعلی شبکه سیمای استان ،پیشنهاداتی برای ارتقای کمی و کیفی برنامه های سیمای استانی ارائه کردند.اینکه؛ ایفای نقش مطالبه گری صدا و سیمای استان، توجه به ظرفیت های شاخص استان (گردشگری،صنایع دستی،محصولات،معادن،دانشگاه،هنرمندان...) ، افزایش روحیه نشاط با پخش و تولید برنامه های جذاب ،شاد و طنز ویژه تمام اقشار، تولید و پخش برنامه های شبکه استانی از تمام استان، و استفاده بیشتر از موسیقی های فاخر و اصیل در برنامه های شبکه استانی لحاظ گردد.
  1396/11/17
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.