صفحه اصلی> اخبار مراکز

شهرکرد| برگزاری جشنواره تولیدات رسانه ملی فرصتی برای معرفی چهارمحال و بختیاری است

شهرکرد| برگزاری جشنواره تولیدات رسانه ملی فرصتی برای معرفی چهارمحال و بختیاری است


مدیرکل صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری گفت: برگزاری جشنواره بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیو تلویزیونی رسانه ملی فرصتی برای معرفی چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، مهرداد عظیمی ظهر امروز در آئین تجلیل از فعالیت‌های رسانه‌ای صدا و سیمای استان با حضور سردار علی‌محمد اکبری، فرمانده سپاه استان اظهار داشت: همچنان بعد از گذشت حدود 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دشمنی آشکار دشمنان جمهوری‌اسلامی هستیم که مجموعه سپاه و رسانه با تلاشی مضاعف و انگیزه‌ای قوی همواره در تلاش برای خنثی کردن نقشه‌های شوم دشمن هستند.

وی با اشاره به حساسیت کار رسانه‌ای و رسالت صدا و سیما به عنوان یکی از دستگاه‌های مهم و تأثیرگذار بر رفتار، اندیشه و فرهنگ عمومی مردم افزود: در عصر حاضر با گستردگی عظیم و پوشش شبکه‌های داخلی و خارجی رسانه‌ای، مهمترین هدف تبلیغ و رساندن پیام انقلاب اسلامی به گوش مردم به ویژه جوانان هستند.

مدیرکل صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به هجمه جنگ نرم دشمن و آثار مخرب آن بیان کرد: تمام افرادی که دغدغه انقلاب‌اسلامی را دارند باید بستر لازم را برای مقابله با هجمه دشمن و کارزار جنگ نرم فراهم کنند و در این میان نقش رسانه با استفاده از ظرفیت‌ها و توان نیروهای متعهد و همچنین سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و آگاهی بخشی به مردم با پرهیز از سیاست‌زدگی بسیار تأثیرگذار است که می‌تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.

عظیمی خاطرنشان کرد: شناخت اهداف دشمن در حوزه جنگ نرم بسیار مهم است چرا که دشمن قصد دارد مردم را از نظام نا امید کند و در این فضا باید دلایل سیاه نمایی دشمنان جمهوری اسلامی ایران به صورت علمی تبیین شود تا همه اقشار به ویژه نوجوانان و جوانان بهتر با دلایل این دشمنی ها آشنا شوند.

وی با اشاره به رسالت صدا و سیما برای انتشار موضوعات و محتواهای مفید و کاربردی برای ترویج مبانی اسلامی و موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی گفت: با توجه به اهداف رسانه ملی و سیاست‌های ابلاغی تولید برنامه با محوریت دین، اخلاق، امید، آگاهی بخشی، سبک زندگی ایرانی، اسلامی و موضوع اقتصاد مقاومتی و شعار سال در دستور کار برنامه‌سازی رسانه استانی است.

مدیرکل صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیو تلویزیونی رسانه ملی به میزبانی استان در مرداد ماه امسال بیان کرد: این جشنواره فرصت ویژه‌ای برای تولید محتوای مشترک و مورد نیاز جامعه است که با تمام توان برای معرفی ظرفیت‌ها و استعدادهای استان به عنوان الگویی موفق و با قابلیت بالای سرمایه‌گذاری تلاش می‌کنیم و تحقق آن هم‌اندیشی، همدلی و همراهی مردم و مسئولین استان را می‌طلبد.

  1397/01/27
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.