صفحه اصلی> اخبار مراکز

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوری به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوری به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان


تاکنون ۱۵۸مقاله از پارک‌های علم وفناوری حدود ۳۰کشور به دبیرخانه کنفرانس بین‌المللیIASP ۲۰۱۸ ارسال شده است
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ دبیر اجرایی سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوریIASP 2018 گفت: در این دروه از برگزاری این اجلاس جهانی برای نخستین بار در ایران به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تعداد مقالات ارسالی رکورد شکسته است.

حسن خاکباز موضوع اصلی این کنفرانس بین المللی را به سوی شهرها و جوامع پایدار، پرورش و ترویج اکوسیستم‌های نوآوری بیان کرد و افزود: این موضوع ارتباط بسیار نزدیکی با موضوعات شهر اصفهان به عنوان شهری خلاق و نوآور دارد.

وی برگزاری این رویداد علمی بین المللی را فرصتی مناسب برای معرفی تمدن و فرهنگی ایران و اصفهان به دیگر کشورها دانست و گفت: در کنار برنامه‌های اجرایی کنفرانس، آخرین دستاوردهای علم و فناوری ایران و دیگر کشورها، تورهای بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سه تور علمی و گردشگری از شهرهای یزد، شیراز و تهران برنامه‌ریزی شده است.

دبیر اجرایی این اجلاس جهانی افزود: دبیرکل انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی(IASP) از اسپانیا به همراه روسای دو پارک فناوری از سوئد و برزیل 16تا18 اردیبهشت‌ با حضور در اصفهان، قابلیت‌های این شهر را برای برگزاری این رویداد جهانی بررسی همچنین با معاونان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دیدار خواهند کرد.

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP 2018) به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از 11تا14 شهریور در اصفهان برگزار می شود. 
 
  1397/02/08
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.