صفحه اصلی> اخبار مراکز

جمع خوانی قرآن کریم در شبکه افلاک لرستان

جمع خوانی قرآن کریم در شبکه افلاک لرستان


مراسم افتتاح جمع خوانی قرآن کریم عصر پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت با سخنرانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم آباد برگزار شد .

حجت الاسلام میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد در این مراسم با تبریک حلول ماه مبارک رمضان ، مهمترین ویژگی این ماه را نزول قرآن کریم برشمرد و افزود : ماه رمضان آنقدر شایستگی دارد که این کتاب آسمانی را در خود جای داده است .

وی برترین عبادت در ماه مبارک رمضان را تلاوت قرآن دانست و گفت : برای فهم و عمل به قرآن نیاز به مقدمه ای است که این مقدمه تلاوت قرآن کریم می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت : تلاوت قران باعث نورانی شدن دل و صفای درون می شود و تلاوتی که از روی اخلاص باشد انسان را برای رسیدن به درجات عالی بهشتی رهنمون می سازد.

حجت الاسلام والمسلیمن میرعمادی در پایان از اهتمام و توجه ویژه صدا و سیمای مرکز لرستان به قرآن کریم در بخش تلاوت و تفسیر قرآن و اختصاص زمان خاصی به این امر مهم در طول سال تقدیر و تشکر کرد.

در ابتدای این جلسه بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گزارشی از برگزاری مراسم جمع خوانی و دیگر برنامه های تدارک دیده شده توسط صدا و سیمای مرکز لرستان برای ماه مبارک رمضان امسال ارائه نمود.

شایان ذکر است در ایام ماه مبارک رمضان ، جمع خوانی قرآن کریم در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم اباد هر روز از ساعت ۱۸ به صورت زنده از شبکه افلاک پخش می شود.


  1397/03/03
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.