صفحه اصلی> اخبار مراکز

امضاء تفاهم نامه همكاري علمي و پژوهشي دانشگاه خليج فارس و UTM مالزي

امضاء تفاهم نامه همكاري علمي و پژوهشي دانشگاه خليج فارس و UTM مالزي


تفاهم‌نامه همکاری علمي و پژوهشي توسط دكتر سيد عبداللطيف هاشمي فرد رئيس دانشکده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی به نمایندگی دانشگاه خلیج فارس و دكتر احمد فائوزي اسماعيل معاون پژوهش و فناوری دانشگاه UTM مالزی منعقد گرديد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: این دانشگاه با دانشگاه یو تی ام کشور مالزی تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی امضا کردند.
به گزارش«خلیج فارس»؛عبدالمجید مصلح روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: این تفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی توسط سید عبداللطیف هاشمی فرد رئیس دانشکده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی به نمایندگی دانشگاه خلیج فارس و احمد فائوزی اسماعیل معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یو تی ام مالزی منعقد شده است.
وی اظهارداشت: بر اساس این تفاهم نامه دانشگاه خلیج فارس و دانشگاه یو تی ام مالزی در زمینه های تبادل استاد و دانشجو، همکاری های علمی، برگزاری سمینارها و همایش های مشترک همکاری خواهند کرد.
مصلح ادامه داد: دانشگاه خلیج فارس در هفته گذشته نیز در راستای توسعه تبادلات دانشگاهی و فرهنگی درعرصه های آموزشی و پژوهشی با موسسه فناوری دهلی کشور هند تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر یادآورشد: افزایش تعاملات دانشگاه معتبر اقصی نقاط دنیا از راهبردهای جدی این مرکز آموزشی است و نسبت به آن اهتمام ویژه ای داریم.
دانشگاه خلیج فارس با حدود هفت هزار دانشجو در 29 رشته کارشناسی، 48 رشته کارشناسی ارشد و 13 رشته دکترا، جهت گیری خود را در حوزه کار آفرینی قرار داده و این دانشگاه از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان پایلوت دانشگاه کار آفرین انتخاب شده است.
این دانشگاه در آخرین ارزیابی نظام رتبه بندی 'سایماگو' در بین 126 دانشگاه مختلف کشور رتبه 28 را کسب کرد.
در رتبه بندی صورت گرفته دانشگاه خلیج فارس در رتبه 76 خاورمیانه و 668 دنیا گرفت.

روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس
  1397/04/23
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.