صفحه اصلی> اخبار مراکز

درخشش صدا و سیمای مرکز کیش در بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها

درخشش صدا و سیمای مرکز کیش در بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها    

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های سازمان صدا و سیما که سوم تا پنجم شهریور 97 در مجتمع فرهنگی- آموزشی آفتاب چغاخور شهرکرد برگزار گردید با درخشش صدا و سیمای مرکز کیش همراه بود.
در کمیسیون سیما این جشنواره دیپلم افتخار «بهترین مجری زن» در بخش اصلی – ترکیبی به سارا رضایی مجری برنامه «کیش و زندگی » و دیپلم افتخار بهترین مستند در بخش بهداشت و روان به اثر« در برابر آنوفل» ساخته کیوان فهیمی و دیپلم افتخار بهترین مستند در بخش دفاع مقدس به اثر « پیشانی نوشت » ساخته ناصر نورانی اهداء شد.در این کمیسیون همچنین از صدابرداری و صحنه آرایی برنامه تلویزیونی « کیش و زندگی » تقدیر گردید.
در کمیسیون خبر از بخش خبر تلویزیونی کیش به سردبیری مهدی هوشیار و فضای مجازی پیام رسان ها از داریوش رجبی تقدیر شد.در کمیسیون صدا نیز از رادیو کیش به عنوان تنها مرکز استانی که موفق به تغییر ساختار برنامه های رادیویی گردیده است تقدیر گردید.
در کمیسیون فضای مجازی دیپلم افتخار بخش « موشن گرافیک » با عنوان « پیامک » به محمد احسان خرامید و دیپلم افتخار بخش « نماهنگ » با عنوان «کلک خیال » به مجید سلیمی اهداء شد.در حوزه فضای مجازی همچنین از کلیپ تصویری مرکز کیش و بخش نوآوری فضای مجازی کیش تقدیر به عمل آمد.
در کمیسیون موسیقی نیز دیپلم افتخار بهترین موسیقی کاربردی در بخش ویژه - نوآوری با عنوان« خیال - شب بارانی » به حمید هادی اهداء شد.

خبرگزاری صدا و سیمای کیش
  1397/06/18
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.