صفحه اصلی> اخبار مراکز

واحد آموزش و پژوهش مرکز چهارمحال و بختیاری، منسجم ترین واحد در بین مراکز استانی

واحد آموزش و پژوهش مرکز چهارمحال و بختیاری، منسجم ترین واحد در بین مراکز استانی
مدیرکل پژوهش استان ها و خارج از کشور مرکز تحقیقات صداو سیما در افتتاحیه دوره آموزشی منطقه ای پژوهشگران مراکز استان هااز واحد آموزش و پژوهش مرکز چهارمحال و بختیاری به عنوان منسجم ترین واحد بین مراکز استانی یاد کرد.     

مدیرکل پژوهش استان ها و خارج از کشور مرکز تحقیقات صداو سیما از واحد آموزش و پژوهش مرکز چهارمحال و بختیاری به عنوان منسجم ترین واحد بین مراکز استانی یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:
مدیرکل پژوهش استان ها و خارج از کشور مرکز تحقیقات صداو سیما در دوره آموزشی منطقه ای پژوهشگران مراکز استان ها در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری به جایگاه آموزش در پیشبرد اهداف سازمان از لحاظ علمی اشاره و تأکید کرد: بحث آموزش در رسانه ملی برای شناخت و اقناع افکار عمومی که دست یافتن به آن مستلزم برخورداری از مهارت حرفه ای است بسیار پیشرونده و تأثیر گذار است.
جعفر عبدالملکی گفت: در مراکز استانی با وجود سلایق، قومیت ها و افکار مختلف، با تکیه بر توان آموزشی از لحاظ علمی می توان برای رضایتمندی و اقناع مخاطبان گام برداشت.
وی همچنین از حمایت های مدیرکل و تلاش های مدیر واحد آموزش و پژوهش مرکز چهارمحال و بختیاری در برگزاری دوره های مختلف آموزشی تشکر و خاطر نشان کرد: واحد آموزش و پژوهش این مرکز، منسجم ترین واحد بین مراکز استانی، جزء پرتعامل ترین و کارآمدترین مراکز در هماهنگی، پاسخگویی و اجرای برنامه های ستادی است.
مدیرکل مرکز چهارمحال و بختیاری هم در این نشست به تبیین اهميت وظايف واحد آموزش و پژوهش در زمينه هاي مختلف راهبردي، كاربردي و ارزشيابي در بدنه سازمان و همچنین اقدامات صورت گرفته در این مرکز در سال های گذشته پرداخت.
حجت اله رحیم زاده گفت: صدا و سيماي مركز استان با استفاده از توان كارشناسي و علمي و طراحی جدول زمان بندی، نیازها و خواسته های روز را شناسایی و با بهره گیری از نتایج تحقیقات انجام شده، در فرآیند تولید نقش بسزایی داشته است.
دوره آموزشی منطقه ای پژوهشگران مراکز استان ها از 28 تا 30مردادماه در شهرکرد در حال برگزاری است.
    
    


  01/06/1393
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.