صفحه اصلی> اخبار مراکز

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در اردبیل برگزار می‌شود

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در اردبیل برگزار می‌شود


دبیر برگزاری مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در اردبیل گفت: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی برگزار می‌شود.

مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در اردبیل برگزار می‌شود و همکاران صداوسیما و خانواده محترمشان تا 15 آبان ماه فرصت دارند برای این دوره از مسابقات از طریق پرونده شخصی ثبت نام کنند.

وی بیان کرد: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در مرحله استانی در آذر ماه برگزار می‌شود و تمهیدات لازم در این زمینه انجام یافته تا شاهد برگزاری باشکوه مسابقات قرآن و عترت در صداوسیمای مرکز استان باشیم.

دبیر پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت در صدا و سیمای مرکز اردبیل اظهار کرد: این دوره از مسابقات در یازده رشته برگزار می‌شود که می‌توان به ترتیل، قرائت، حفظ سه جزو و یک جزو، روخوانی و روانخوانی، آثار پژوهشی و آثار کتبی و تذهیب اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی مرکز صدا وسیمای اردبیل تصریح کرد: این دوره از مسابقات در رده سنی کودکان 4 تا 7 سال به صورت نقاشی با موضوع آیه‌ قرآنی. بالوالدین احسانا و رده‌های سنی زیر 15 سال و بالای 15 سال برگزار می‌شود و تنها خانواده رسانه می‌توانند در مسابقه و رشته های مختلف ذکر شده ثبت نام کنند.

وی اظهار کرد: بعد از برگزاری این دوره از مسابقات در مرحله استانی داوری این مسابقات در تهران انجام می‌شود و نفرات برتربه مسابقات کشوری راه می‌یابند که در پایان از نفرات برتر تجلیل و قدردانی می‌شود.

رسول حاجی‌زاده افزود: ترویج فرهنگ حفظ و قرائت قرآن در بین کارکنان و خانواده‌ها اولویت اساسی است و برگزاری مسابقات قرآن و عترت و برنامه‌ها فرهنگی د ر صدا و سیمای مرکز استان مبنای کار قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم
  1397/08/12
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.