صفحه اصلی> اخبار مراکز

معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار: برگزاری کنفرانس‌های بین‌المللی فرصتی برای معرفی چهره علمی کردستان است

معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار: برگزاری کنفرانس‌های بین‌المللی فرصتی برای معرفی چهره علمی کردستان است


معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان برگزاری کنفرانس‌های بین المللی را فرصتی برای معرفی توانمندی های علمی کردستان ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در جلسه هماهنگی برای برگزاری هشتمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی در دانشگاه کردستان گفت: این کنفرانس یک رویداد علمی کم نظیر برای استان است که می تواند علاوه بر ایجاد انگیزه در جوانان و نخبگان برندسازی را نیز به دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه برگزاری کنفرانس‌هایی از این دست که با حضور اساتید برجسته کشوری و بین المللی انجام می‌شود مورد حمایت کامل مقامات استان است گفت: استاندار کردستان در خصوص هر چه مطلوب برگزار شدن این کنفرانس تاکید ویژه دارد و از این فرصت باید در جهت نشان دادن وجهه فرهنگی و علمی کردستان بهره برد.

فیروزی با اذعان به اینکه هر یک از دانشگاه‌های معتبر کشور ذیل عنوانی شناخته شده هستند ادامه داد: برگزاری هشتمین کنفرانس بین المللی شبکه‌های هوشمند انرژی در دانشگاه کردستان ثابت می‌کند که چه ظرفیت مطلوبی در میان اساتید و دانشگاهیان استان وجود دارد.

معاون اقتصادی استاندار کردستان ادامه داد: این کنفرانس بین المللی که جزو نیازهای اساسی کشور در بحث انرژی است هفتم و هشتم آذرماه در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود و در آن اساتید سرشناسی از کشورهای مختلف حضور خواهند یافت.

فیروزی تاکید کرد: همه ادارات و نهادهای مرتبط باید از همه امکانات خود در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این کنفرانس استفاده کنند و بسترهای لازم برای لینک دانشگاه کردستان به دیگر دانشگاه‌های معتبر کشور و جهان فراهم گردد.


  1397/8/12
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.