صفحه اصلی> اخبار مراکز

مراسم تکریم ومعارفه مدیرکل پیشین و جدید صداوسیمای مرکز لرستان برگزار شد

مراسم تکریم ومعارفه مدیرکل پیشین و جدید صداوسیمای مرکز لرستان برگزار شد


 مراسم تکریم ومعارفه مدیرکل پیشین و جدید صداوسیمای مرکز لرستان برگزار شد .
دکتر دارابی در آیین معرفی مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز لرستان،این استان را سرزمین مراجع بزرگ و فرهیختگانی همچون
آیت اله العظمی بروجردی،آیت اله کمالوند، آیت اله طاهری خرم آبادی، علامه شهیدی و دکتر زرین کوب دانست و گفت: سرزمین لرستان مهد مجاهدت و دفاع از دین است.

معاون امور استانهای رسانه ملی با اشاره به ظرفیتهای لرستان گفت: از رسالتهای صدا و سیما حرکت در جهت توسعه پایدار است.دکتر دارابی مردم لرستان را شایسته بهترین خدمات دانست و افزود: مسئولان باید با رسانه برای رفع مشکلات مردم همراهی کنند.معاون امور استانهای رسانه ملی همچنین امید آفرینی را از رسالتهای صدا و سیما دانست و گفت: مسئولان باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند و در جهت ارائه خدمات موثر به مردم تلاش کنند.وی ضمن قدردانی از خدمات محمد بازوند مدیر کل پیشین مرکز، از کارکنان مرکز لرستان خواست با مدیر کل جدید همکاری کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان در این آیین به تأثیرانکار ناپذیر رسانه ملی در خلق حماسه ۹ دی اشاره نمود و گفت: رسانه ملی در ایجاد روحیه مقاومت و بصیرت افزایی نقش خود را به خوبی ایفا کرده است. حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی هدایت افکار عمومی، تولید برنامه در طراز جمهوری اسلامی، پرهیز از ساخت سریال و فیلم هایی که اشرافی گری و غرب گرایی را در جامعه رواج می دهد از جمله مواردی دانست که دست اندرکاران رسانه ملی باید به آن توجه کنند.امام جمعه خرم آباد گفت: رسانه ملی با تمام توان به بیان دستاوردها، محاسن و تبیین خدمات نظام اسلامی اهتمام ورزد. حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میر عمادی تصریح کرد: دعوت از کارشناسان خبره، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی،اقتصاد مقاومتی و اعتمادسازی متقابل بین مردم و مسئولان باید رویکرد اصلی رسانه ملی و استانی باشد.

استاندار لرستان نیز در این آیین گفت: رسانه ملی و استانی در احیای فرهنگ، آداب و سنن منطقه نقش مهمی ایفا کرده است.سید موسی خادمی ایجاد همگرایی در جامعه، تولید برنامه های فاخر و نیز کمک رسانه استانی به اقتصاد و فرهنگ لرستان را از رویکردهای مثبت شبکه افلاک برشمرد و گفت: این رویکرد کمک شایانی به توسعه و پیشرفت فرهنگی و اقتصادی استان خواهد کرد.

محمد بازوند مدیر کل پیشین مرکز لرستان نیز با اشاره به توفیقات شبکه افلاک در جشنواره های مختلف، مستند های راه بی عبور،اشترانکوه، زندگی نامه شهدا مدافع حرم استان و انیمیشن عامو چرچی را از جمله تولیدات فاخر شبکه افلاک برشمرد. وی نصب ۱۰۵ ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی و پوشش ۹۶ درصد جمعیت استان، ساخت ساختمان اس تی ام وان مرکز را از دیگر کارهایی مهم در حوزه فنی ذکر کرد.بازوند تولید اطلس دفاع مقدس وسریال شهیدان میرشاکی را از جمله طرح های تلویزیونی در دست اجرا در شبکه افلاک عنوان کرد.علیرضا شیروی مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز گفت: شبکه افلاک یکی از محبوبترین شبکه هاست که رضایت ۸۰ درصد مردم را کسب کرده است .

آقای شیروی با تشکر از زحمات آقای بازوند گفت: با پشتوانه فرهنگی ،فقهی ، طبیعی و تاریخی که در این استان وجود دارد و با تدوین سندهای بالادستی گام های مهمی می توان برداشت.وی همچنین به ۹ دی روز بصیرت و تجدید پیمان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: رسانه ملی همواره در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی و مبارزه با معاندان تلاش خواهد کرد .علیرضا شیروی آمادگی خود را برای همکاری با همه دستگاهها اعلام کرد.

  1397/10/10
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.