صفحه اصلی> اخبار مراکز

شورای اندیشه ورزی با موضوع "راهکارهای ارتقاءکیفی برنامه های معارف اسلامی" در مرکز آذربایجان غربی برگزار شد

شورای اندیشه ورزی با موضوع "راهکارهای ارتقاءکیفی برنامه های معارف اسلامی" در مرکز آذربایجان غربی برگزار شد


راهکارهای ارتقاءکیفی برنامه های معارف اسلامی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در نشست هم اندیشی باحضور جمعی از کارشناسان این حوزه بررسی شد .
در این نشست مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت ارتقاء کیفی برنامه های معارفی گفت : برای بالا بردن غنای ساختاری و محتوایی و ارتقاء تاثیرگذاری عمومی و آسیب شناسی برنامه ها به طور مستمر نیازسنجی و نظرسنجی از مخاطبان صورت می پذیرد .
آقای مجرد با اشاره به تکثر و تنوع ماموریت های شبکه استانی تصریح کرد : با این وجود برای ارتقاء محتوایی و عمق بخشیدن به برنامه های مذهبی و معارفی بطور جدی تلاش می شود.
وی با بیان اینکه ساختارهای غیر گفتگومحور برنامه های معارفی با هدف جذابتر شدن و نوآوری در این برنامه ها را در دستور کار قرار داریم افزود : در این حوزه از طرحهای نو استقبال می کنیم.
در این نشست مدیران حوزه های برنامه ساز ، تهیه کنندگان و کارشناسان برنامه های معارف اسلامی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی دیدگاهها و پیشنهادات خود را در جهت تقویت و ارتقاء سطح کیفی این برنامه ها مطرح کردند .
توجه به مطالبات رهبر معظم انقلاب به ویژه انقلابی گری ، تشکیل گروه معارف اسلامی در صدا و سیمای مرکز استان ، تعریف اصول مشخص برای برنامه ها و جهت گیری برنامه متناسب با این اصول و تقویت امید به آینده ، وحدت ملی ، کارآمدی نظام ، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و گسترش فضایل اخلاقی در جامعه و بهره گیری از ظرفیت فضلای جوان در برنامه ها از جمله نظرات مطرح شده در این نشست بود
.
  1398/01/31
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.