حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال 1391 :شعار امسال، «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» است. ما بايد بتوانيم از كارِ كارگر ايرانى حمايت كنيم؛ از سرمايه‌ى سرمايه‌دار ايرانى حمايت كنيم؛ و اين فقط با تقويت توليد ملى امكان‌پذير خواهد شد.
 
حمایت از کار و سرمایه ایرانی در اولویت فعالیت‌ها قرار گیرد


نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با تاکید بر اینکه تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی باید در اولویت فعالیت‌ها قرار گیرد، بیان داشت: اجرای این فرمایش مقام معظم رهبری موجب پیشرفت کشور می‌شود.
آیت‌الله سیدیحیی جعفری سه‌شنبه شب در نشست شورای فرهنگی عمومی استان کرمان اظهار داشت: امام علی (ع) می فرماید "مسلمان باید حق‌گو و حق‌جو باشد و به حق عمل کند".

وی با تاکید بر اینکه تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی باید در اولویت فعالیت‌ها قرار گیرد، بیان داشت: اجرای این فرمایش مقام معظم رهبری موجب پیشرفت کشور می‌شود.

جعفری تصریح کرد: از دوران گذشته تاکنون تبلیغات منفی علیه دین و روحانیت وجود داشته است، اما مردم همواره به روحانیون اعتماد داشته‌اند.

وی عنوان کرد: اعتماد مردم ایران به امام خمینی (ره) و روحانیون سبب پیروزی انقلاب اسلامی شد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمان نیز در این نشست بیان داشت: در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی باید محدودسازی تبلیغات کالا و خدمات خارجی اعمال شود.

حسین شمس‌الدینی افزود: دستگاه‌های دولتی استفاده از کالاهای تولید شده در استان کرمان را در دستور کار خود قرار دهند تا با این حرکت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال حمایت شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان نیز در نشست شورای فرهنگ عمومی گفت: دادگستری استان کرمان در کارگروه پیشگیری از وقوع جرم در شیراز موفق به کسب رتبه نخست شد.

حمید خالقی گفت: این موفقیت حاصل تلاش مدیران دستگاه استان کرمان به ویژه نماینده ولی‌فقیه و استاندار کرمان است.


منبع: خبرگزاری فارس

 

  
 
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مروری برشعارها ونام های 22 سال گذشته  
مقالات  
پژوهشهای علمی  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.