حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال 1391 :شعار امسال، «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» است. ما بايد بتوانيم از كارِ كارگر ايرانى حمايت كنيم؛ از سرمايه‌ى سرمايه‌دار ايرانى حمايت كنيم؛ و اين فقط با تقويت توليد ملى امكان‌پذير خواهد شد.
 
توسعه اقتصاد ملی و اشتغالزایی از اهداف اصلی مجلس می باشد


نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه اقتصاد ملی، رونق اقتصادی و اشتغالزایی در كشور از اهداف اصلی مجلس در سال جاری است.

غلامرضا نوری اولویت اصلی مجلس و دولت در سال جاری را توسعه اقتصاد ملی و اشتغالزایی خواند و افزود: دشمنان از حربه اقتصادی در تحریم ها برای فشار آوردن به مردم و مسوولان استفاده می كنند و ما باید با توسعه اقتصاد ملی و افزایش تولید ملی عزت و عظمت كشور را در زمینه اقتصادی تضمین كنیم.
وی با اشاره به وضعیت نامناسب فرهنگی شهرستان گفت: تا به حال در این شهرستان به توسعه فرهنگ و هنر توجه خاصی نشده و باید به این امر به عنوان زیربنای توسعه و پیشرفت منطقه اهمیت بیشتری قایل شد و مسوولان فرهنگی شهرستان باید قدم های موثری در جهت شكوفایی فرهنگ و هنر در شهرستان بردارند.
وی ضرورت همدلی و همكاری بین مسوولین شهرستان برای شتاب در توسعه شهرستان را امری ضروری دانست و گفت: امیدواریم در چهار سال آینده با تلاش همه مسوولان، بستان آباد به پیشرفت قابل توجهی برسد.
نماینده مردم بستان آباد در مجلس نهم، ضرورت نظارت برعملكرد ادارات و نهادها را اولویت اصلی خود برشمرد و افزود: نظارت مستمر و پوشش نقاط ضعف از جمله عوامل شتاب دهنده به رشد و توسعه همه جانبه شهرستان می باشد.منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا)

 

  
 
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مروری برشعارها ونام های 22 سال گذشته  
مقالات  
پژوهشهای علمی  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.