حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال 1391 :شعار امسال، «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» است. ما بايد بتوانيم از كارِ كارگر ايرانى حمايت كنيم؛ از سرمايه‌ى سرمايه‌دار ايرانى حمايت كنيم؛ و اين فقط با تقويت توليد ملى امكان‌پذير خواهد شد.
 
نخستین همایش تولید ملی فردا برگزار می شود


با همت بسیج علمی و پژوهشی کشور، نخستین همایش تولید ملی فردا برگزار می شود
سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور نخستین همایش تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را در روزهای ۲۳ و ۲۴ خردادماه در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می کند.
نخستین همایش تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با حضور مسئولان کشوری و لشکری و اساتید مجرب دانشگاه های داخل و خارج کشور، با محوریت رویکرد علمی و فناوری در تاریخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه در مکان مجموعه تالارهای دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می گردد.

در این همایش موضوعاتی از قبیل سرمایه‌های انسانی و تولید ملی، صنعت نفت؛ پیشران تولید ملی و توسعه پایدار، نگرش بازار در تولید ملی، چالش‌ها و فرصت‌های تولید ملی از دیدگاه تولید کنندگان‌، صنایع پیشرفته و تولید ملی، سیاست‌های کلان و تولید ملی، بخش خصوصی و تولید ملی و موضوعات متنوع و مختلف دیگر مطرح و بررسی خواهد شد.

منبع: روابط عمومی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور

 

  
 
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مروری برشعارها ونام های 22 سال گذشته  
مقالات  
پژوهشهای علمی  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.