حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال 1391 :شعار امسال، «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» است. ما بايد بتوانيم از كارِ كارگر ايرانى حمايت كنيم؛ از سرمايه‌ى سرمايه‌دار ايرانى حمايت كنيم؛ و اين فقط با تقويت توليد ملى امكان‌پذير خواهد شد.
 
فراخوان مقاله با عنوان « تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی»


به همت اداره پژوهش خواهران مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، فراخوان مقاله با عنوان « تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» برگزار می شود.

به منظور تشویق و ترغیب طلاب به ارائه فعالیت های پژوهشی با توجه به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» و همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اداره پژوهش خواهران مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان اقدام به برگزاری فراخوان مقاله با عنوان « تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» کرده است.بر اساس این گزارش، تمامی طلاب، اساتید و کادر مدارس علمیه خواهران استان های خراسان می توانند در این فراخوان شرکت و در در موضوعات: تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از دیدگاه اسلام، خانواده و تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و نان و تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی مقالات خود را ارائه کنند.طلاب و پژوهشگران خواهر حوزه علمیه خراسان تا پایان آذرماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این فراخوان به آدرس : مشهد، حرم مطهر، دوربرگردان طبرسی، جنب بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی، مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، دفتر امورخواهران، اداره پژوهش. ارسال کنند.
منبع: روابط عمومی حوزه علمیه خراسان 

  
 
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مروری برشعارها ونام های 22 سال گذشته  
مقالات  
پژوهشهای علمی  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.