حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال 1391 :شعار امسال، «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» است. ما بايد بتوانيم از كارِ كارگر ايرانى حمايت كنيم؛ از سرمايه‌ى سرمايه‌دار ايرانى حمايت كنيم؛ و اين فقط با تقويت توليد ملى امكان‌پذير خواهد شد.
 
برگزاری همایش تولید ملی لبیک به فرمان رهبری است


رئیس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد درباره برگزاری همایش تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در این استان گفت: برگزاری این همایش لبیک به فرمان رهبری است.


رضا یوسف‌وند در حاشیه برگزاری همایش ملی تولید ملی در پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با بیان اینکه برگزاری همایش تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی یکی از موفقیت‌های این دانشگاه است، اظهار کرد: این همایش نتیجه چندین جلسه علمی با پژوهشگران، و ارسال مقالات و بررسی آن‌ها است.

وی با بیان اینکه این همایش لبیکی به فرمان رهبری در مورد سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی است، تصریح کرد: دریافت مقالات توسط دبیرخانه همایش از 10 تیرماه تا 25 مردادماه ادامه داشت که بیش از 300 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد.

یوسف‌وند از پذیرش 200 مقاله خبر داد و گفت: در پایان همایش از تعدادی از مقالات برتر تجلیل به عمل می‌آید.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در راستای حمایت از کار و سرمایه ایرانی از کارآفرین برتر استان در این همایش تجلیل شد تا سرمایه و کار ایرانی را ارج نهاده باشیم.

وی با بیان اینکه رئیس سازمان مرکزی دانشگاه پیام‌نور بر تشکیل ستاد حمایت از کار و تولید ملی در دانشگاه پیام‌نور تاکید دارد، خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام‌نور استان در اول سال تحصیلی جاری موفق به تشکیل این ستاد شد.

وی ابراز داشت: یکی از اهداف برگزاری این همایش ایجاد بستری مناسب برای ایده‌پردازی محققان، پژوهشگران و نظریه‌پردازان در خصوص پتانسیل‌ها و ویژگی‌های منطقه و به ویژه استان است.

یوسف‌وند گفت: باید از تمامی کسانی که دانشگاه پیام‌نور را در اجرای موفق این همایش یاری کردند تشکر کرد و سپاه فتح استان نیز یکی از حامیان اصلی دانشگاه پیام‌نور در برگزاری این همایش بود.

منبع : خبرگزاری فارس

 

  
 
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مروری برشعارها ونام های 22 سال گذشته  
مقالات  
پژوهشهای علمی  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.