حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال 1391 :شعار امسال، «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» است. ما بايد بتوانيم از كارِ كارگر ايرانى حمايت كنيم؛ از سرمايه‌ى سرمايه‌دار ايرانى حمايت كنيم؛ و اين فقط با تقويت توليد ملى امكان‌پذير خواهد شد.
 
توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني


مدیر طرح و ارزیابی رادیو معارف از طراحی ویژه برنامه‌اي در رابطه با تبيين و بررسي شعار و استراتژي سال 91 خبر داد.
به گزارش روابط عمومي رسانه ملی؛ دبير شوراي طرح و برنامه‌ راديو معارف رونق اقتصادی و نهادینه شدن نظام اقتصادی اسلام را از مؤلفه‌های امت الگو دانست و افزود:"جهاد اقتصادی" سرلوحه ملت غیور ایران برای رسیدن به پیشرفت و عدالت است که در سال 1390 به رغم تلاش‌های مذبوحانه دشمنان، گام های بزرگی در این زمینه برداشته شد.
حجت الاسلام عظيمي مدير طرح و ارزيابي روی آوردن تولید كنندگان و مسؤلان نظارتی به توليد احسن را يكي از فرصت‌ها دانست وافزود: فرهنگ‌سازي مصرف صحيح و توليد برتر تنها در ساية عزم عمومي محقق خواهد شد و در اين مسير تأثير رسانه‌ها به ويژه رسانه‌هاي ديني قابل انكار نيست.
مدير طرح و ارزيابي راديو معارف با اشاره به برنامه‌اي كه به اين منظور در شبكه در حال تهيه است گفت: در این برنامه كه از ابتداي ارديبهشت‌ در قالب برنامه‌اي متنوع و جذاب تقديم شنوندگان مي‌شود، از کارشناسان فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برای تبیین آموزه‌های دین در باره رونق تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی استفاده خواهد شد.


 

  
 
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مروری برشعارها ونام های 22 سال گذشته  
مقالات  
پژوهشهای علمی  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.