حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال 1391 :شعار امسال، «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» است. ما بايد بتوانيم از كارِ كارگر ايرانى حمايت كنيم؛ از سرمايه‌ى سرمايه‌دار ايرانى حمايت كنيم؛ و اين فقط با تقويت توليد ملى امكان‌پذير خواهد شد.
 
توليد و پخش فيلم كوتاه با موضوع توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني

دو فيلم صد ثانيه اي با موضوع شعار سال 91 و همزمان با ابلاغ سياست هاي كلي "توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني" در شبكه دو توليد مي شود.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي؛ دو فيلم كوتاه "بادبادك" و" انشاء" به زيبايي و هنرمندانه و دراماتيك به موضوع حمايت از كار و سرمايه ايراني پرداخته اند.

شبكه دو بعنوان شبكه كودك و خانواده با توجه به تعريف ، ماهيت و رسالتي كه بر عهده دارد سعي كرده در اين فيلم ها ، حمايت از توليد ملي را در درون خانواده و از دوران كودكي مورد توجه قرار دهد.

"بادبادك" و "انشا" كه با همكاري مركز پژوهش‌هاي اسلامي صدا و سيما توليد شده­اند امروز از شبكه دو پخش مي شوند.

 

  
 
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مروری برشعارها ونام های 22 سال گذشته  
مقالات  
پژوهشهای علمی  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.