حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال 1391 :شعار امسال، «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» است. ما بايد بتوانيم از كارِ كارگر ايرانى حمايت كنيم؛ از سرمايه‌ى سرمايه‌دار ايرانى حمايت كنيم؛ و اين فقط با تقويت توليد ملى امكان‌پذير خواهد شد.
 
راه‌اندازی «باشگاه حامیان تولید ملی» در شبکه یک

این باشگاه که با حمایت از تولید ملی راه اندازی شده، یک محیط مجازی در اینترنت است که اعضای آن متعهد به انتخاب کالای ایرانی در بازار، افتخار به مصرف کالاهای ایرانی و توصیه آن به اطرافیانشان هستند. همچنین چند برنامه تلویزیونی، اخبار پیوستن چهره‌های سرشناس به این باشگاه را پوشش می‌دهند و هر هفته از سوی تولیدکنندگان شاخص کشور، به اعضای باشگاه هدایایی اهدا می‌شود.

شهروندان و کارآفرینان ایرانی که با ارسال پیامک یا رایانه تعهدنامه عضویت در باشگاه را امضا کنند می‌تواند در این باشگاه که شعار آن «من ایرانی می‌خرم؛ من ایرانی می‌فروشم» است، عضو شوند.

برنامه‌های باشگاه هم از این قرار است: 1. اعطای کالاهای ایرانی به اعضا به قید قرعه و به طور هفتگی 2.عضویت چهره‌های سرشناس در باشگاه و انعکاس نظراتشان درباره نحوه عمل به تعهداتشان در این باشگاه 3. برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع حمایت از کالای ایرانی و معرفی و تقدیر از بهترین عکس هفته 4.اعطای جایزه به زوج‌هایی که جهیزیه شان را بطور کامل از کالاهای ایرانی انتخاب کرده‌اند. 5. نظر سنجی از اعضا درباره کیفیت محصولات ایرانی 6.تشکیل تالار گفتگو و هم اندیشی مجازی درباره کیفیت محصولات ایرانی و راه‌های حمایت از آن 7.پذیرش برندهای جدید به عنوان عضو تولید کننده و...

رسانه‌ها، نشان‌های بزرگ پوشاک، کفش، گوشی همراه، فرش ماشینی، موکت و ... از حامیان باشگاه «حامیان تولید ملی» هستند.

قرار است بزودی در جلسه‌ای با حضور ریاست سازمان صداوسیما، وزیر صنعت معدن تجارت، روسای تشکل‌های اقتصادی سراسری، چهره‌های سرشناس فرهنگی، علمی ، ورزشی و هنری ضمن معرفی باشگاه، این پایگاه اینترنتی افتتاح و حاضران بعنوان اولین اعضا تعهدنامه عضویت در این سایت را امضا کنند و به عضویت باشگاه در آیند.

 

  
 
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مروری برشعارها ونام های 22 سال گذشته  
مقالات  
پژوهشهای علمی  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.